jannykuk
20.04.15,14:32
Zdravím, chcem poradiť...mám osobu, s ktorou mám podpísanú dohodu o vykonaní práce na celý rok. V tomto mesiaci, ale odpracuje povolených 350h. Ale ja by som ju potrebovala ešte aspoň 3 mesiace....poradíte mi ako to najefektívnejšie vyriešiť? Na pracovnú zmluvu ju nebudem vedieť po 3 mesiacoch vyťažiť a tiež nechcem brať niekoho iného, keďže je už zaučená a som s ňou spokojná.
kn-alka
20.04.15,12:36
aj pracovný pomer môžeš uzavrieť na dobu určitú - na tie 3 mesiace
Anik
20.04.15,14:04
Len tak na margo toho čo píšeš, akú prácu vykonávala tá pani. Myslím, že je to nejaká predavačka, kuchárka, čašníčka, šička teda človek, ktorý pre teba vykonával stále sa opakujúcu činnosť a to znamená, že tam nemala byť dohoda o vykonaní práce, ktorá je obmedzená 350 hod., ale že to mala byť dohoda o pracovnej činnosti s max. 10 hod. týždenne.
Tak ako píše Jarka môžeš uzavrieť pracovný pomer na dobu určitú a môže byť aj skrátený pracovný pomer.
jannykuk
23.04.15,10:29
vďaka, len ona je dôchodkyňa...
veronikasad
23.04.15,10:35
A v tom je aký problém ? Aj dôchodkyňa môže požiadať o odpoč.položku na zdr.poistenie - ak to je dôvod prečo s ňou nechcete uzatvoriť prac.zmluvu na dobu určitú. Ostatné odvody platí ako riadny zamestnanec.
Mzdarka2
23.04.15,12:04
Dobrý deň, ja by som sa chcela ešte opýtať k tejto téme môžem zamestnanca po odpracovaní 350h presunúť z dohody o vykonaní práce na dohodu o pracovnej činnosti? Len s tým, že je vedený na úrade práce a môže mesačne zarobiť max. 148,57e. Zamestnávateľ ho nechce brať na pracovnú zmluvu. Ďakujem
jannykuk
13.05.15,07:52
Zdravím, bola to práca vo výrobe balenie jednej zákazky. Teraz prišla nová objednávka na iný tovar a tiež potrebujeme pomoc. Na bežne zákazky, ktoré máme to zvládajú dve žienky, ktoré máme v TPP. Toto sú objednávky, ktoré budú len 2x, aspon zatiaľ podľa infa objednávateľa. Ale zobrali sme ju na skrátený PP na dobu určitú. Ďakujem všetkým za ochotu