Bytve
20.04.15,18:44
Dobrý deň,

dňa 7.4.2015 som uzavrel pracovnú zmluvu na dobu určitú so skúšobnou dobou 3 mesiace. 9.4.2015 som sa rozhodol, že v tejto firme skončím, prišiel som za kompetentnou osobou, že chcem skončiť. Súhlasila s tým a na moju otázku či jej to mám dať písomne mi povedala, že nemusím, že to ukončí, že mi zavolá kedy si mám prísť pre papiere. Neozvala sa mi do dnešného dňa tak som tam zašiel osobne a ona povedala, že som jej mal dať vedieť, že neprídem a tvárila s ako by som jej nič predtým nepovedal. Napísala mi teda oznámenie o skončení pracovného pomeru v skúšobnej dobe, ale k dnešnému dňu teda 20.4.2015 podľa §72 ZK. Ako dôvod mi tam uviedla, že od 9.4 do 20.4 mi budú dni vykazované ako neospravedlnená absencia.

Dá sa to nejako riešiť? V dobrej vôle som jej veril, že ústne oznámenie jej stačí a skončenie mi dá normálne ku dňu 9.4.2015 nakoľko od tohoto dátumu pracujem v inej firme.
veronikasad
20.04.15,16:46
Ústne oznámenie skončenia prac.pomeru nestačí

§ 72
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe

(1) V skúšobnej dobe môže zamestnávateľ a zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu, ak ďalej nie je ustanovené inak. Zamestnávateľ môže skončiť pracovný pomer v skúšobnej dobe s tehotnou ženou, matkou do konca deviateho mesiaca po pôrode a dojčiacou ženou len písomne, vo výnimočných prípadoch, ktoré nesúvisia s jej tehotenstvom alebo materstvom, a musí ho náležite písomne odôvodniť, inak je neplatné.

(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť.
Bytve
20.04.15,16:59
No to som si už samozrejme dodatočne, ale žial neskoro zistil, a uveril som zamestnávateľovi, že spraví ako slubil, moja chyba.
Nedá sa s tým teda nič spraviť a do zápočtového listu mi zapíše 10 dní neospravedlnenej absencie?
veronikasad
20.04.15,17:02
Ak ťa neodhlásil zo SP, spätne s tým už nič robiť nebude, lebo by dostal pokutu za neskoré odhlásenie.. Bohužial, za obdobie absencie si musíš doplatiť zdravotné poistenie ako samoplatitel.
tannenkau
20.04.15,17:05
" Napísala mi teda oznámenie o skončení pracovného pomeru vo výpovednej dobe, ale k dnešnému dňu teda 20.4.2015 "



ach tie termity :D
Bytve
20.04.15,17:07
úž som to opravil, ďakujem za upozernenie
veronikasad
20.04.15,17:09
Môžeš mať súbežný pracovný pomer v inej firme, v tom prípade nebude doplácať zdr.poistenie ako samoplatitel.
Bytve
20.04.15,17:11
To doplatenie by ma až tak netrápilo, ale zrejme kebyže sa chcem v budúcnosti zamestnať v śtátnozamestnaneckom pomere tak asi nemám šancu že?
veronikasad
20.04.15,17:12
Podmienky prijatia v štátno-zamestnaneckom prac.vzťahu nepoznám - s tým ti neporadím. ZP doplácať nemusíš, ak počas absencie trval nový prac.pomer.
Bytve
20.04.15,17:17
V budúcnosti by som chcel pracovať v armáde podmienky sú tu http://www.vojak.mil.sk/22779/?mnu=2101
v podmienkach nie je nič písané o absencii, ale ako na to bude pozerať komisia to je otázne asi
veronikasad
20.04.15,17:19
Tak sa skús s bývalým zamestnávatelom dohodnúť na neplatenom volne
Bytve
20.04.15,17:24
To asi nepôjde keď som už podpísal to skončenie v tom znení, ale skúsiť môžem
Bytve
20.04.15,17:35
A to by vlastne išlo dohodnúť sa spätne na neplatenom volne?
veronikasad
20.04.15,17:49
ano. Tiež sa nahlasuje do SP aj ZP ako prerušenie poistenia, ale nie je porušením pracovnej disciplíny.