allgreen
20.04.15,21:13
Dobrý večer, dnes mi volali z finančného riaditeľstva, že bloček z mojej pokladne bol výherný a na piatok mám pripraviť kópiu bločku,kópiu predošlého a nasledovného bloku a výpis blokov za celí deň, prídu to skontrolovať.
Lenže používam fiškálnu tlačiaren a PC program ako pokladňu a nedá sa mi spraviť nič iné len kópia posledneho dokladu. Podla servisného technika kontrole musí stačiť žurnál z konkrétneho dňa, žiadne kópie bločkov. Prosím vás, bude kontrole stačiť len ten žurnál? žurnál je vlastne výpis z fiškálneho modulu za určitý deň?
Ďakujem za odpovede

Nakoniec sa mi podarilo vytlačiť kópie dokladov, len ešte neviem čo s tým žurnálom
sthruska
21.04.15,05:37
Dobrý večer, dnes mi volali z finančného riaditeľstva, že bloček z mojej pokladne bol výherný a na piatok mám pripraviť kópiu bločku,kópiu predošlého a nasledovného bloku a výpis blokov za celí deň, prídu to skontrolovať.
Mne osobne tento text pripadá podozrivý.
1. Nemyslím si, že by Ti volalo finančné riaditeľstvo
2. Ak je Tvoj bloček výherný, tak načo by Ťa tým otravovali. Veď to nie je Tvoja vec.
avalik
21.04.15,05:47
ale ano, po vyzrebovani robi Financna sprava validaciu blockov miestnym zistovanim
kopretinka
21.04.15,06:01
robí sa kontrola,u nás po spustení lotérie boli dosť často....