martinnkaa7
21.04.15,13:57
Prosím Vás o radu. V našej firme došlo k organizačným zmenám, v januári som sa vyjadrila konateľovi, že si budem hľadať prácu a teda či ma bude podporovať aj v tej veci, že tu nebudem musieť zotrvať v dvojmesačnej výpovednej lehote, keď si nájdem čosi...
Stalo sa tak až teraz, ale už je nás tu veľmi málo na oddelení a tak konateľ nechce pristúpiť na výpoveď dohodou, jedine dva mesiace lehota, pričom ja už mám zajednané miesto v jednej spoločnosti s nástupom od 15.5.2015, podpísali sme už zmluvu, podpísala som ju s dobrým vedomím, že mi nebude terajší zamestnávateľ brániť.....
ako je to s porušením pracovnej disciplíny a okamžitou výpoveďou?? keby som pre terajšieho zamestnávateľa už absolútne nič nevykonávala, nevybavovala, proste by som do práce len prišla a po 8h odišla, môže ma z takéhoto dôvodu vyhodiť?

Mohol by si v takom prípade nárokovať na ušlý zisk vo výške môjho platu??

ďakujem veľmi pekne za pomoc a radu
Gabi03
21.04.15,11:58
nárokovať si náhradu môže, ak to máte uvedené v pracovnej zmluve. inak potom len cez súd...
jslancik
21.04.15,12:00
ak nemáš v zmluve uvedenú náhradu spôsobenej škody, máš to bez problémov. Jednoducho neprídeš. Bude ti krátiť dovolenku a čo ja viem, čo všetko. Ale to ti môže byť jedno.
martinnkaa7
21.04.15,12:06
praveze v zmluve mam klauzulu o poruseni vypovednej lehoty - nahrada vo vyske priemerneho mesacneho zarobku.....
toto neprichadza u mna do uvahy.... ale chcem byt v tomto pripade vyhodena :-) len ci si moze aj v takom pripade narokovat potom na nejaku financnu nahradu?
Tweety
21.04.15,12:07
môže, samozrejme, že môže, tá klauzula v zmluve tam nie je len tak zo srandy
martinnkaa7
21.04.15,12:10
lenze ja by som tu zotrvala cez vypovednu lehotu, cize klauzulu by som neporusila.
ide mi o to, ze ci porusenim discipliny mi moze cosi zosobnit, o takom zmienku v zmluve nemam
jslancik
21.04.15,12:13
vieš, keď mu ty budeš robiť napriek, tak aj on tebe môže. A just ťa nevyhodí. Budeš tam dva mesiace sedieť na zadku.
Ani keď by si prišla za vaším bezpečákom, dala si pred ním poldeci a chcela fúkať, nemáš istú výpoveď.
martinnkaa7
21.04.15,12:19
ano ja viem, ale bude mi chodit prijem a nebudem nic robit, z trucu, ze ma nepustil. ked ma tu chce mat, tak ma bude len do poctu
jslancik
21.04.15,12:23
veľké riziko je to, že budúci zamestnávateľ na teba nepočká. Ak by s tým nemal problém, tak by si mohla oficiálne dodržať výpovednú dobu, nie robiť cavyky okolo toho. Ty síce nebudeš 2 mesiace nič robiť, ale potom budeš bez roboty.