Nadej Detom
21.04.15,22:53
www.facebook.com/ZaOdmenuZivotMiDalTeba Neziskova organizacia zhaname pomoc na rozsirenie moznost ju poskytovat overenym vyzvam vazne chorych deticiek vopred vdaka
arizona
22.04.15,04:31
Mozno je tvoja snaha pomoct uprimna,ale dnes je zial vela podvodnikov,ktori sa prizivuju na chorych detoch,take opatrnosti nikdy nie je dost...
Ty si tiez novozaregistrovany clen Porady,nik ta nepozna,mas iba tento jediny prispevok...

Pozrela som tu FB stranku, ale nenasla som tam nijake konkretne informacie o vasej neziskovej organizacii,ani o tom,ako pomahate,co je cielom nadacie a pod. Je vasa NO registovana,alebo ma iba FB stranku?

Dopln presne informacie o nadacii,napis registracne cislo nadacie,sidlo,konkretne mena, kto je spravca nadacie a pod.

http://itretisektor.sk/verejne_zbierky_mimovladne_organizacie
Nadej Detom
22.04.15,11:31
zdravim a zelam pekny den.konkretnejsie upresnim,ako je myslena otazka.stranku spravuje administrator zakladatelom stranky a spravcom je mamicka ktora ju zalozila pred dvomi rokmi ked takmer skoro jej umrela dcerka.stranka obsahue adresu aj kontakt na zakladatela.niesme nadacia ludia dobrovolnee mozu si vybrat pribeh co najdu s kompletne napisanou adresou menom c uctu na osoby s ktorych suhlasom su uvedene pribehy a s lekarskym zaznamom a su dostupne osoby ktore mozno kontaktovat aj na fb priamo udaje sa daju overit nic neprechadza cez spravovatela stranky pomoc ide konkretne priamo autorovi jeho vyzvy.mozem ubezpecit,zesuhlasim s vami ano vela podvodov sa najde mate pravdu nuz my k nim nepatrime stranka bola preverena uradom aj opz bratislava prajem pekny den :)
BXLmiami
22.04.15,12:06
Navrhujem pozvať ku spolupráci ministerstvo sociálnych vecí a rodiny.Možno by ešte pred voľbami zistili,čo je ich povinnosť a časom by možno začala fungovať aj sociálna sféra v tejto spoločnosti,keby sa na nich tlačilo.
terezamaria
22.04.15,12:12
Do budúcna píš malými písmenami....prečítaj si dole Etiketu Porady....
taiko
22.04.15,12:31
terka aha co tu maju :) http://convertcase.net/
avalik
22.04.15,12:44
Nadej Detom - v zadaní píšeš "Neziskova organizacia" a tu v komentári "niesme nadacia" je to len FB stránka ... príde mi to ako zavádzanie, ak chcete oficiálne fungovať založte si neziskovú organizáciu so všetkým čo k tomu patrí - aj so zodpovednosťou.
alaya1
22.04.15,14:21
upresni otazku- ake mate registracne cislo OZka.
Nadej Detom
27.04.15,17:36
Neziskova organizacia je podkategoria kam spada podla obsahu web stranka..treti rok uz pomali zaciname nacinat toho ako dlho posobime.,ludia istotne niesu zavadzany nepriamo ci necestne dost skalnych ludi tam s nami do dnes priamo od nich ku konkretnym udajom ktore ma kazdy pribeh dokonca kazdy je menovkou oznaceny je to lahko overitelne nejde pomoc cez tretiu osobu ale od darcu k prijemcovi ja som len ten kto bol zakllaadatelom povodne vzniklia a aj mesiace bola mojim utociskom matka co presedela.den co den hodiny na are urcite len nezistne moze mat zamer to z akeho dovodu do dnes. ludia mohli desiatkam deti aspon o kusok zmiernit ich udel.socialny urad nas davno uz si preveril ako aj odbor kriminalneho zboru a nie tak davno bol dokonca nas pribeh natoceny pre tv markizu.pekny vecer