kopretinka
23.04.15,19:34
opravila som názov otázky,uložila,načítala stránku-opravené.Ale keď idem na hlavnú stránku,stále je otázka v pôvodnom stave,a keď ju rozkliknem,tak detto.Znovu som upravila,načítala,ukazuje nový názov,ale potom znova starý text.
Toto nie je prvý krát.
taiko
23.04.15,18:40
vyriesene
kopretinka
23.04.15,20:07
vyriesene
tai,ty si iba upravil otázku,ale nevyriešil si môj problém.To je úloha pre programátora zistiť,že prečo sa mi to deje a opraviť to,takže ja to za vyriešené nepovažujem.
Kabaka123
24.04.15,05:06
opravila som názov otázky,uložila,načítala stránku-opravené.Ale keď idem na hlavnú stránku,stále je otázka v pôvodnom stave,a keď ju rozkliknem,tak detto.Znovu som upravila,načítala,ukazuje nový názov,ale potom znova starý text.
Toto nie je prvý krát.

skúšala si F5 - refresh?
taiko
24.04.15,05:09
vyriesene
tai,ty si iba upravil otázku,ale nevyriešil si môj problém.To je úloha pre programátora zistiť,že prečo sa mi to deje a opraviť to,takže ja to za vyriešené nepovažujem.
hmm, neviem presne v com je problem, lebo ja ho nemam a este sa mi to nestalo. To je iba taka laicka rada, skus nabuduce zmazat cookies a historiu prehliadaca
Kabaka123
24.04.15,05:59
vyriesene
tai,ty si iba upravil otázku,ale nevyriešil si môj problém.To je úloha pre programátora zistiť,že prečo sa mi to deje a opraviť to,takže ja to za vyriešené nepovažujem.
hmm, neviem presne v com je problem, lebo ja ho nemam a este sa mi to nestalo. To je iba taka laicka rada, skus nabuduce zmazat cookies a historiu prehliadaca

to je tiež riešenie.. .a to by mal vlastne vyriešiť refresh F5 či nie?
taiko
24.04.15,06:16
vyriesene
tai,ty si iba upravil otázku,ale nevyriešil si môj problém.To je úloha pre programátora zistiť,že prečo sa mi to deje a opraviť to,takže ja to za vyriešené nepovažujem.
hmm, neviem presne v com je problem, lebo ja ho nemam a este sa mi to nestalo. To je iba taka laicka rada, skus nabuduce zmazat cookies a historiu prehliadaca

to je tiež riešenie.. .a to by mal vlastne vyriešiť refresh F5 či nie?
podla mna nie. f5 iba refreshne stranku, cookies ani historiu nezmaze
Kabaka123
24.04.15,08:12
podla mna nie. f5 iba refreshne stranku, cookies ani historiu nezmaze

ok.. tak nech skúsi jedno aj druhé a uvidí...
kopretinka
24.04.15,13:11
ako mám zmazať koláče?
Kabaka123
24.04.15,13:31
ako mám zmazať koláče?

mozilla
nástroje-možnosti-súkromie-vymazať cookies

my máme v mozille nastavané -vymazať históriu pri ukončení
a uchovávať cookies len do ukončenia mozilly

to znamená, že keď zavriem prehliadač, vymaže sa mi história aj cookies...
kopretinka
24.04.15,13:33
teraz som upravovala inú otázku,a išlo to normálne..........takže v koláčoch to nebude........
Kabaka123
24.04.15,13:33
viď obrázok v prílohe
Kabaka123
24.04.15,13:37
teraz som upravovala inú otázku,a išlo to normálne..........takže v koláčoch to nebude........


žeby momentálny technický skrat?
kopretinka
24.04.15,13:43
neviem,podľa mńa je "niečo zle" v tej konkrétnej otázke,ktorá mi toto robí......mal by sa na to pozrieť programátor,my tu len hádame....