luebchenko
25.10.04,13:13
Pre tých, čo nepočúvajú rádio EXPRES - hľadá sa 20-korunáčka so sériovým číslom J 70083086 - kto ju má, má volať na 02/54654747 a má melón vo vačkuhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif.
Ja nemámhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
I tak krásny deň všetkým
la-dy
25.10.04,18:26
Nemá niekto dobrú tlačiareň a kvalitný papier.Mohli by sme si ju vytlačiť, rád sa podelím.Len nemám s čím.
Fany
25.10.04,18:53
Osobne si myslím, že tú dvacku má zašitú v pančuche nejaká babenka, tak ani nevie, aká je bohatá. Alebo je už dávno určené, kto ju "bude mať". Neverím na takéto hry a ani na šťastné náhody!!!
M3G
25.10.04,19:42
Neviem aká je pravdepodobnosť a ani sa mi nechce počítať - ale tak odhadom mi vychádza dosť mizivá.

Ja som iba rád, že konečne sa predavačky nebudú okúňať s vydávaním a namiesto vydávania v desaťkorunáčkach konečne začnú mať rozum.

Osobne si myslím, že by som mal skôr počítať pravdepodobnosť, že uvedená dvadsaťkoruna je ešte v obehu a pochybujem, že tam niekto vôbec zavolá, pretože:
- môže byť v nejakom kanáli, do ktorého ju odvial vietor po tom, ako tam spadol spitý vlastník tejto dvadsaťkoruny
- môže byť spálená deckami, ktoré sa strašne nudili a museli zničiť zase nejaký peniaz
- môže byť u ľudí, ktorí majú súťaž úplne u ...i (napríklad ja - po vačkoch sa mi povaľujú neustále rôzne drobné a mňa ani nenapadne ísť nebodaj prezerať všetky rifle)
- môže byť v zbierke rakúskeho zberateľa, ktorý zistil, že takú v zbierke ešte nemá
- môže byť v trezore národnej banky alebo hocijakej inej banky. A to už vidím ako sa dnes v bankách bude svietiť až do noci....
- môže byť hocikde, pretože dvadsaťkoruna nie je tiket, ktorý sa uschováva.
vladan
26.10.04,04:57
Neviem aká je pravdepodobnosť a ani sa mi nechce počítať - ale tak odhadom mi vychádza dosť mizivá.

Ja som iba rád, že konečne sa predavačky nebudú okúňať s vydávaním a namiesto vydávania v desaťkorunáčkach konečne začnú mať rozum.

Osobne si myslím, že by som mal skôr počítať pravdepodobnosť, že uvedená dvadsaťkoruna je ešte v obehu a pochybujem, že tam niekto vôbec zavolá, pretože:
- môže byť v nejakom kanáli, do ktorého ju odvial vietor po tom, ako tam spadol spitý vlastník tejto dvadsaťkoruny
- môže byť spálená deckami, ktoré sa strašne nudili a museli zničiť zase nejaký peniaz
- môže byť u ľudí, ktorí majú súťaž úplne u ...i (napríklad ja - po vačkoch sa mi povaľujú neustále rôzne drobné a mňa ani nenapadne ísť nebodaj prezerať všetky rifle)
- môže byť v zbierke rakúskeho zberateľa, ktorý zistil, že takú v zbierke ešte nemá
- môže byť v trezore národnej banky alebo hocijakej inej banky. A to už vidím ako sa dnes v bankách bude svietiť až do noci....
- môže byť hocikde, pretože dvadsaťkoruna nie je tiket, ktorý sa uschováva.
Róbert, nechcem byť neúctivá k tvojim slovám, ale systém nie je taký, že iba fčera totu nešťastnú 20-korunku mali pustiť do obehu? .... ehm, aj takú hlášku som počula ...
... ale to by boli v nevýhode východniari, čo? Lebo z Blavy ešte diaľnica nieto a neverím, žeby práve fčera išiel "vesmírnou rýchlosťou" nejaký Ďuri na Avii rovno z Blavy na východ:p , aby totu dvadsaťkorunu mohol prepiť dakde v krčme ...:D
M3G
26.10.04,05:30
Neviem, ja to vôbec nesledujem a ani nechcem sledovať.
Heni
26.10.04,11:59
hm, vcera som nakupovala v COOP - Jednote, a tam sa tiez stazovali na nedostatok 20-korunacok, vobec ich nemali...

ja som nepocula nic o tom, ze by tu bankovku mali len teraz pustit do obehu... to znamena, ze tie bankovky, co mam doma od minuleho tyzdna su nevyhravajuce ci nevyherne, lebo to bude "cerstvo chytena" ? :)
vladan
26.10.04,12:02
Heni, možno to je len kačica, takže neriaď sa tým. Ani ja tú infošku nemám overenú ... len som to tak začula od ľudí, ktorí filozofovali nad celým systémom hry :-)
Heni
26.10.04,12:06
jaaaj, ale skoda, lebo by som si aspon usetrila prehladavanie...

ja som minuly tyzden nehrala, lebo mi kamoska vravela, ako sa "da" dovolat (nijako:( ), ale v sobotu som postrehla nieco o milioniku, tak som tiez pretriedila trzbu a povyberala 20-tky...
Co ked bude stastie unavene:D
sway
26.10.04,12:07
no ja držím v ruke novučičkú a má číslo J 63663619, tak ktohovie... alebo moja bola niekde dobre skaldovaná?
Heni
26.10.04,12:10
. . . . . . . . . . . :D
sway
26.10.04,12:16
tak to je nádhernééé, a takto pracovať??? .... nič?
Heni
26.10.04,12:28
sway, robota nie je zajac, neutecie :D

ale inac, vies, co mi to dalo roboty, dostat tu bankovku sem na poradu?!
(a potom som si vsimla, ze to asi nebude slovenske platidlo...)

pekny zvysok pracovnej doby prajem ;)
sway
26.10.04,12:53
tak dobre, ked neutečie ja už končím. majte sa tu krásne
andreaS
28.10.04,08:18
nové cislo milionovej bankovky

S 07917554

len keby ju nahodou niekto mal.. :)
vladan
28.10.04,09:03
nové cislo milionovej bankovky S 07917554 len keby ju nahodou niekto mal.. :)ja mám, ja mám .... ale len to písmenko S :D :D :D
Danielle369
28.10.04,09:28
to M3G -
nemáš pravdu,že predavačky nechceli vydávať 20-korunáčky,oni ich vôbec nemali
tibor
28.10.04,09:55
snáď si nemyslíte, že sa hneď nájde výherca? to by nebola potom moc úspešná reklama...takto sa to predĺži aspoň o nejaký ten týždeň, aby si každý všimol sponzora uvedenej akcie - nemenovanú banku...a zároveň sa zvýši sledovanosť uvedeného rádia...