1KIvan
24.04.15,17:33
Som z okolia Tornale a vyše 3 týždňov sa mi trasie auto. Necítiť to vždy, ale niekedy je to dosť citeľné a cítiť to aj pri prevodovke. Jedná sa o 5 ročné auto a má najazdených necelých 80 tis. km..
Keďže v Tornali som nepochodil a nikto nevie príčinu hľadám servis - príp. niekoho kto má v okolí RS dobrú autodiagnostiku, príp. problém vie aj odstrániť. Ak máte niekoho poprosím aj kontakt, veľmi RS nepoznám.
001Maťo
24.04.15,15:40
Možno silentbloky?
Ja som bol nedávno tiež na autodiagnostike a bol som vo Fiate v RS. Bol som spokojný, hoci ma viacerí odrádzali. Nájdeš ich ľahko na ceste smerom na Rimavské Janovce.
Problém mi tiež odstránili a nemám Fiat.
lujza.j
24.04.15,15:40
nie každá vada vyskočí na diagnostike.....treba,aby aj mechanik podumal.....
lujza.j
24.04.15,15:54
silentbloky pri 80tis.km....
pmajap
24.04.15,16:46
Ožďany, Katreniakov autoservis, Erik má najlepšíu autodiagnostiku .
VyletelP
25.04.15,18:38
Nie je vôbec isté, že vadu odhalí autodiagnostika. Na silentbloky by som veľmi netipoval, lebo po 80 tis. km je to až moc skoro, síce záleží aj od toho o aké auto sa jedná a po akých cestách jazdí a akým štýlom.
Keď už predsa len autodiagnostika tak Autotrade v RS - má to p. Szabó a nachádza sa na Čerenčianskej ceste. Pokiaľ je potrebné oni chybu aj odstránia.
Autodiagnostiku už má v RS inak takmer každý jeden servis - Fiat, Škoda, p. Varga - Gaštan a autoservis má vo dvore vedľa Lidl-a (myslím bývalé RISO), takisto má autodiagnostiku aj p. Novák a aj p. Bódi v Jesenskom.
Ja osobne by som išiel k p. Szabóovi on je skúsený a aj výborne vybavený.
buchač
26.04.15,07:21
VyletelP
"....Autodiagnostiku už má v RS inak takmer každý jeden servis ..."
======================================
Servis...autoservis, ktorý nemá oficiálne kupovanú a registrovanú diagnostiku, nie je autoservis. Je to len nejaký šuflikár a fuškár, ktorému by som auto len tak nezveril.

Diagnostiku bez registrácie má každý lepší fuškár. No je jasné, že takáto ukáže akurát len tie závady v hrubších obrysoch a nejde do úplných detailov.
...a toto tvrdenie mám overené.
VyletelP
26.04.15,10:46
To je pravda, ja som pár servisov vystriedal, ale až také skúsenosti nemám.