mirka17
22.05.06,09:19
Ahojte
potrebovala by som pomoc, padol mi PC a kupila som si novy. Potrebovala by som previest udaje z Pohody zo stareho PC do noveho. Nevie mi niekto poradit, vcera som sa o to snazila cely den, ale nejako som na to nedosla...moze mi niekto s tym pomoct

Dakujem:confused:
Pidgey
23.05.06,14:06
Ahojte
potrebovala by som pomoc, padol mi PC a kupila som si novy. Potrebovala by som previest udaje z Pohody zo stareho PC do noveho. Nevie mi niekto poradit, vcera som sa o to snazila cely den, ale nejako som na to nedosla...moze mi niekto s tym pomoct

Dakujem:confused:
Ahoj.Staci si na novom PC nainstalovat program POHODA, a potom si zo stareho PC prenes databazu a daj si ju nacitat cez menu Uctovne jednotky / Nacitanie zalohy v sprievodcovi zalozenia databazy(presne - novy zaznam / nova jednotka / typ uctovnictva / prevod zo starsej verzie alebo zo zalohy databazy a tu vyberiete tu vasu staru databazu, resp zalohu databazy.)
To ale iba v pripade, ze mate zalohovanu databazu.Ak nie a je stale este nastarom PC, je potrebne (asi najjednoduchsie riesenie) napojit stary disk k novemu PC a tak to skopirovat.
mirka17
24.05.06,09:34
:) Dakujem ti Pidgey......pomohol si mi.........davat ti za radu bodik

Pekny dnik:)