sondulka
25.04.15,22:00
Mala som autonehodu,nezavinila som ju ja,ale kamion co domna nabural.Ked ma po nehode brali do nemocnice,lebo mi museli zasivat hlavu,sa ma tam doktorka pytala na pribeh udalosti.Ja ako som bola v bolesti a v soku,som jej odpovedala.Ale ked som prisla domov a precitala si ten papier,tak som zistila,ze to nepresne a zle tam popisala celu tu udalost a niektore veci vynechala.Mozu z toho robit policajti zaver?vobec to tak nebolo ako to ona lajdacky popisala.Ani mi to neprecitala,a ked som to mala podpisat,hovorila ze to je len diagnoza a priebeh liecenia .Dokonca ma nik ani nevypocul este,a pocula som,ze to davaju za vinu mne,aj ked ja si na vsetko do tej zrazky pametam.Z tej spravy ako to ta lekarka napisala sa da sudit,ze som tu nehodu ja sposobila.Ale vobec to tak nebolo,vynechala dolezite slova a prekrutila vety.Ked som isla k obvodnej,tak som ziadala,aby tam napisala,ze s tou lek.spravou co sa tyka priebehu nesuhlasim.Ale zevraj podla nej to nieje podstatne cotam je,a ze mna musia najskor vypocut.Ale ja si myslim,ze takyto blud je podstatny,lebo tym poskodila len mne si myslim.
buchač
25.04.15,20:04
....a aj si si teraz prečítala po sebe, čo si napísala ?
Nebolí Ťa ešte z tej havárie hlava ???
Nemáš momentálne výpadky pamäti...?
Terezia13
25.04.15,20:11
lekár musí vedieť, v akom stave si bola, ak to nebolo pri úplnom vedomí, výpoveď nemôže byť platná, určite by som išla za lekárom, aby vystavil posudok o vtedajšom zdravotnom stave a išla by som na políciu, žiadala by som spísať zápisnicu a doložila by som lekársku správu, lekár predsa musí vedieť, či si bola schopná v tom čase vypovedať
sondulka
25.04.15,20:19
ja som si pametala na priebeh,ale ako som jej to hovorila,ona to zapisovala,ale nepresne a nie vsetko.A dostalo to cele iny vyznam.Bola som dokonca otocena tvarou dole,teda na bruchu s podopretou hlavou a v bolesti,a tak som odpovedala.Je to normalny postup?
sondulka
25.04.15,20:24
hej,je to blbo napisane,vidim,stava sa.hlava aj cele telo ma boli,takze pokial sa tu musis vyzivat v zle napisanom texte,nech sa paci,ale komentovat to nemusis.
buchač
26.04.15,06:20
sondulka (Včera 23:24) hej,je to blbo napisane,vidim,stava sa.hlava aj cele telo ma boli,takze pokial sa tu musis vyzivat v zle napisanom texte,nech sa paci,ale komentovat to nemusis.
===============================
Nevyžívam, komentujem a poddžubujem.
Lebo teraz si už asi aj v poriadku, lebo nehoda bola pred časom.
----------------------------------------------
Mi je ukradnutý ten text...
ALE
už horšie je to z obsahom, ktorý nedáva význam a oponuje si ...
Prečítaj si tie vety, kde tvrdíš niečo o doktorke a tej správe...

Pochopila si, kde smerujem ?
Terezia13
26.04.15,09:49
mala by si dať námietku k zápisnici a to čím skôr
Peggynka
26.04.15,10:11
Tá lekárska správa nemôže mať iný význam,len to,že lekárka potrebovala vedieť mechanizmus zranenia.Na tieto veci sú súdni znalci z odboru dopravy a nie lekárka.Teraz ide len o to,aby si si ustrážila vyšetrovanie nehody,prípadne dala na políciu písomné vyjadrenie k nehode,kde jasne vysvetlíš priebeh nehody a tiež nesúhlas so zápisnicou lekárky,nakoľko si bola rozrušená a nebola si v stave kontrolovať písaný text.
buchač
26.04.15,10:58
sondulka (Včera 23:24) hej,je to blbo napisane,vidim,stava sa.hlava aj cele telo ma boli,takze pokial sa tu musis vyzivat v zle napisanom texte,nech sa paci,ale komentovat to nemusis.


Mi je ukradnutý ten text...
ALE
už horšie je to z obsahom, ktorý nedáva význam a oponuje si ...
Prečítaj si tie vety, kde tvrdíš niečo o doktorke a tej správe...
Pochopila si, kde smerujem ?

---------------------------------------

Peggynka
Tá lekárska správa nemôže mať iný význam,len to,že lekárka potrebovala vedieť mechanizmus zranenia.

Peggy

PRESNE to som mal na mysli.
Lekárka v tom mechanizme sa pýtala na skutkovú podstatu zranenia, ako k nemu došlo.
Išlo jej o to vytvorenie si objektívného nálezu na základe subjektívnych pocitov zranenej osoby .
Lekárka nie je predsa v postavení sudcu na rozhodnutie o vinníkovi nehody. Na to sú iní a aj to šetrenie sa nevyhodnocuje na základe ošetrujúceho lekára.