Luciaa
22.05.06,11:02
Ahojte "pohoďáci",
nemáte náhodou niekto podobný problém? Program Pohoda mi zle zaokrúhlil výkazy Súvah za rok 2005, ani ma to nenapadlo to kontrolovať, keďže nezaokrúhlené sumy mi sedeli na haliere. Teraz prišli výzvy od daňového úradu všetkým mojim klientom na opravu výkazu a možno budem mať aj kontroly :( No každopádne mi to nepridalo na prestíži u klientov. Už som to opravila všetko ručne, no zabralo mi to dosť času, aby všetko sedelo. Dúfam, že z toho nebudú pokuty :( Nemám sa komu posťažovať, tak som myslela, že to napíšem vám a možno má niekto podobný problém...
Pekný deň vám praje Lucia
Fidlo
22.05.06,09:13
Aj mne práve volal jeden klient, že niečo nemá v poriadku vo výkazoch na DU, takže predpokladám to isté - chyba v zaokrúhľovaní v Pohode, a to som počula, že už Pohoda zaokrúhľuje správne tie výkazy, pretože minulý rok som o tom vedela a všetko som kontrolovala.
Luciaa
22.05.06,09:39
Ahoj Fildo,
už som myslela, že len ja mám tento problém. V piatok som volala do stormware, kde mi tvdili, ze tá chyba bola už odstránená v roku 2005, ale ešte sa na to pozrú. Teraz som im posielala súbor jedného účtovníctva, ktoré je zle zaokrúhlené. Ak mi odpíšu, tak ti dám vedieť. Som zvedavá kto za to bude niest zodpovednosť, keď mi príde pokuta.
Ďakujem za reakciu Fildo a drž sa, Lucia