Richard
22.05.06,11:15
Zobrazovanie súhlasov v profile bolo u niektorých nesprávne.
Táto chyba bola odstránená.
Denda
22.05.06,09:26
Richard, keď pridelím súhlas tak mi ho zaratáva do počtu príspevkov, je to správne?
ayya
22.05.06,10:00
Richard, keď pridelím súhlas tak mi ho zaratáva do počtu príspevkov, je to správne?
mne nie, prave som si to vyskusala na Richardovi... nemas ty nahodou ako moderator nejaky specialny rezim, co sa tyka bodovania?
Denda
22.05.06,10:34
Už je to teraz v poriadku.
Richard
22.05.06,11:30
Už je to teraz v poriadku.
áno chvíľu to tak bolo :)
ayya
22.05.06,17:11
áno chvíľu to tak bolo :)

hmm.. nie je to nahodou este stale u niekoho tak?
konkretny priklad: rosnicka - uvedene ma prispevky 2, pritom ma jeden suhlas a teraz-teraz - jeden napisany prispevok, ktory sa zobrazi, ked si chcem dat v profile zobrazit vsetky prispevky od rosnicky ... alebo mala dva a jeden je niekde zmazany? alebo v zrusenej teme? ...
uz som to tak minule videla u niekoho, tam to bolo 4 uvadzane, ale iba jeden sa mi zobrazil... suhlasy som si vtedy nevsimla...neviem si spomenut u koho to bolo konkretne, az dnes ked denda pisala, ze sa jej to scitava tak som si to dala do suvislosti

a doplnam dodatocne: nevie mi to zobrazit ziaden prispevok, kde rosnicka udelila suhlas... nechapem :confused:

inde som pisala, ze mi je pocet prispevkov fakt "jedno", ale zda sa, ze vsetkym to nie je jedno ... a kedze som sa teraz v posledne dni tejto teme venovala :D ... tak by som celkom rada vedela, ako to vlastne funguje ... ach jo...:o
Jana Acsová
23.05.06,06:07
Tie súhlasy, ktoré zahrnulo do počtu príspevkov sa premietnuté v ich počte stále. Len ich už prestalo pripočítavať.
Takto mi to vychádza.
ayya
23.05.06,10:00
muselo to tak byt imho dlhsie, lebo u niektorych nahodne vybranych mi to pri porovnavani vykazuje rozdiel aj viac ako 40 prispevkov, ale "uzivatelskym sposobom" sa to da porovnavat iba pri tych nickoch, ktori maju menej ako 500 prispevkov.
Milan Benka
23.05.06,10:05
A naozaj záleží na tom počte príspevkov ???????
ayya
23.05.06,10:13
A naozaj záleží na tom počte príspevkov ??????? ale ved mne nie, uz to pisem vsade a skoro kazdy den, ale je tu vyhlasena sutaz za najvacsi pocet bodikov a to pocitanie imho asi jedno s druhym suvisi... pocet prispevkov, pocet bodov, pocet udelenych suhlasov a pocet "vyfasovanych" suhlasov
a podla mna to ma suvis s viacerymi zalezitostami na porade, tak som jednoducho zvedava ako to vlastne je a mozno aj trosku "odvaznejsia" :) ze si trufnem sa na to spytat
;)
nakoniec - nadhodila to tu ako rozpor vlastne Denda, ... zaujalo ma to, tak sa pytam
Milan Benka
23.05.06,10:25
Hodnotenie na porade je natoľko subjektívne, že nemá význam sledovať body a súhlasy, aj keď ma semtam poteší súhlas od "poraďákov - radcov" .

A akú súťaž to spomínaš ???
Denda
23.05.06,10:31
Za rozpor nepovažujem otázku na Richarda a jeho odpoveď.
otaznik
23.05.06,11:30
aby to nikoho nemrzelo, dám prepočítať každému počet príspevkov .-)
ayya
23.05.06,12:07
Za rozpor nepovažujem otázku na Richarda a jeho odpoveď. nie otazka a odpoved, ale podstata tej otazky - podla mna na rozpor (nespravne pocitanie prispevkov) si upozornila ty, nie Richard
a o sutazi sa da viac precitat v tejto teme (http://www.porada.sk/t15051-bodovanie.html)
ayya
24.05.06,10:52
trufla som si :D a najdete to na ..............;)
samocenzura: ani neklikajte, nie je kam klikat :o