lenka---lienka
28.04.15,19:57
Ako môžem vytvoriť ako obyčajný používateľ počítaču jednoduchý program. Moje požiadavky sú len aby:
sa spustil pri spustení počítaču,
aby mi ukázalo vždy náhodný obrázok (z nejakých predtým vložených obrázkov)
aby sa po kliknutí na obrázok ukázal príslušný text (ktorý nejako prepojím s daným obrázkom)?
Vďaka za každý nápad :)
Kabaka123
28.04.15,18:46
chceš jednoducho slideshov spustiteľnu zároveň s pc
vytvoriť slideshov nie je problém...na to je dosť veľa programov... treba len pogoogliť...
lenka---lienka
29.04.15,04:10
myslíš ako powerpointovu prezentaciu ulozit ako slideshow? to by bolo super, ale bola by tam ta moznost ze mi ukaze vzdy iny slide? Chcem to v podstate na opakovanie učiva, tzn. v jednoduchom priblížení napr. že sa ukáže obrázok domu, dieťa si napíše dom (na papier) a po kliknutí naň sa mu zjaví správne pomenovaný objekt.
Kabaka123
29.04.15,04:56
tak na toto, Ti naozaj stačí power point, nepotrebuješ žiaden komplikovaný grafický program... a nepotrebuješ ju spúšťať s pc, spustíš si ju sama....
Kabaka123
29.04.15,05:27
Tak na toto je powerpoint ako stvorený s množstvom efektov... stačí sa len pohrať... v prílohe prikladám jednoduchú ukážku.... ppt - pracovná verzia - v pracovnej verzii, klikni na prezentácia spustiť, alebo F5, pps - spustiteľná prezentácia na celú obrazovku... z ppt - uložiť ako Prezentácia, pps - uložiť ako Čistá prezentácia