bubankabubanko
29.04.15,13:05
Dobrý deň prajem, dnes som dostala od jednej skvelej pani, ktorá ma zaúča v novej práci odporúčanie na Vašu stránku. Doteraz som o nej nevedela. Možno aj preto, že som nič také nepotrebovala riešiť. Učím sa teraz dosť veľa nových vecí a preto verím, že by ste mi možno vedeli poradiť ohľadne tejto záležitosti: nastupujem na Základnú školu ako hospodárka. Pri pohovore mi pán riaditeľ povedal, že budem mať platovú triedu č. 8. Mám vysokú školu 2. stupňa - Inžinier ekonóm. Avšak keď sme išli s odchádzajúcou kolegyňou vytvoriť Pracovnú zmluvu na moje meno a chceli sme presne špecifikovať zoznam mojich vykonávaných činností, potrebovali sme to "niekde" zaradiť. Má uložený zoznam platových tried, neviem však povedať odkiaľ je stiahnutý, resp. skopírovaný ani to, či je vôbec aktuálny, ide o to, že všetko sa tam týka hlavne pedagogických zamestnancov a z triedy č. 8 sa tam žiadny bod v podstate na mňa nehodí. Jedná sa o verejnú správu. Tá kolegyňka, ktorá odchádza, mala platovú triedu č. 7. Má titul Bc. Viete mi prosím Vás v tomto poradiť? Alebo mi odporučiť portál, kde si to viem naštudovať a dozvedieť sa o tom viac? Vopred Vám ďakujem pekne za odpoveď a ak by ste potrebovali odo mňa nejaké doplňujúce údaje, prosím napíšte mi ak sa dá čím skôr, lebo 1.5.2015 nastupujem.
Ing. Hudáková