sissa11
30.04.15,09:02
Dobry den
Moja matka ma sudom vydane predbezne uznesenie. Lenze chodi do prace na 3 zmeny a moju 2,5 rocnu dcerku dava strazit mojej svokre,ktpracuje v pohostinstve a tam ju aj brava medzi tych opilcov. Zatajuje namkde sa mala nachadza a zakazuje nam ju navstevovat.na socialke nas odbijaju,ani zaznam nechcu spisat. svokra ma znamosti a dokonca aj prizenenu rodinu ci na socialke a aj na okresnom sude. Moja matka,kt ju ma zverenu zanedbava aj jej osobnu hygienu. So svojim manzelom stale po sebe kricia za uplne nezmysly,hadaju sa a malu si vobec nevsimaju. moja matka nam povedala,ked sme sa jej pytali preco si vymyslelaze jej chceme podpalit dom. Podala na bas aj oznamenie vo veci toho jej vymyslu. A na to nam povedala,ze to musela spravit. Na zaklade takychto oznameni,co podala moja matka so svokrou tak bola dcerka zverena predbezne nej. Co mozeme s partnerom spravit aby sme mali malu co najskor spat? Podali sme aj odvolanie. Ale ta mala bpla usmiate dieta a teraz stale za vsetko place ked sa jej niekto na nieco opyta. hovori nam ze ju biju, ani von s nou nechodia. Vzdy jej odpovedia,ze su vsetky ihriska zamknute a ta mala travi cele dni vnutri. Od vtedy co ju ma matka,tak ma vkuse sopliky a je prechladnuta. matka s ou mala ist psychologovi,a ked sa spytame ci boli,tak nam odpovie co je nas dotho

Vopred dakujem za radu
fortunka
30.04.15,07:07
A prečo vám ju vzali??? Zájsť za advokátom... a nech to rieši on právnou cestou. Vy si zožeňte svedkov, dôkazy o tom ako vyzerá malá...
Mám dosť, čo sa v niektorých rodinách robí...
NPeter
30.04.15,16:20
Môžete podať námietku zaujatosti a takisto môžete žiadam psychologické vyšetrenie priamo na súde.
Určite Vám poradí právnik, príp. ak ste v hmotnej núdzi, tak máte právo na bezplatné právne poradenstvo.
Samozrejme všetko závisí aj od toho prečo bolo dieťa zverené predbežným opatrením do starostlivosti Vašej matky. Máte už vytýčený aj termín pojednávania? ....tam sa môže všetko zmeniť.
tannenkau
30.04.15,16:33
Tožžžžžžžžžž

Ak jedna stará žena na niečo príde, nemusí to ešte byť pravda

ale ak dve

a ak sa "svatky" zhodnú na tom, že chcú malú, aby jej bolo?? lepšie

tak sa vlastne zhodli, že majú "nepodarené " deti

PS
Tipujem to na "trávu"

PS2
Takže na rozdiel od fortunky odporúčam pred advokátom najprv zrkallo