kaparov
30.04.15,10:24
Bol som na ulici (bez svedkov) inzultovaný, nečakane napadnutý zo zadu, keďže som spadol kolenom na obrubník a mal som veľké bolesti, z miesta činu som okamžite privolal hliadku PZ, ktorá sa aj dostavila, oznámil som, že páchateľ vbehol do budovy miestneho pohostinstva. Nevyhľadali ho však a mňa previezli do nemocnice na ošetrenie. Na chirurgii mi bola znehybnené koleno a následne som bol operovaný. Polícia dostala lekársku správu s identifikáciou páchateľa. V nemocnici mi nebolo robené žiadne vyšetrenie napr. CT ale tromi chirurgmi stanovené poškodenie menisku a nevyhnutnosť operačného zákroku. Momentálne som PN už 70 dní a nie od obvodného lekára ale od chirurga. Do dnešného dňa ma polícia nekontaktovala a ani si nepýtala odo mňa napríklad lekársku správu z operačného zákroku ako ani z kontrol na chirurgii. Dneska po telefonickom rozhovore, už mi to nedalo, mi bolo z OO PZ oznámené, že spis postúpili na priestupkové konanie na obvodný úrad a bol pribratý aj súdny znalec z chirurgie, na vypracovanie predbežnej lekárskej správy, ktorí ako som zistil potvrdil údaje a uviedol, že ide o ťažké ublíženie na zdraví - Je postup polície štandartný ? Neviem o tom, žeby bolo začaté TS, neviem o tom, že by bolo začaté priestupkové konanie proste nebol som vyrozumený vôbec o ničom... o žiadnom úkone, čo by bola polícia robila. Jediné čo viem, že dvakrát príslušníci OO PZ vyhľadali moju 84 ročnú mamu, či moje zranenie kolena má súvis s incidentom... Do doby útoku na mňa som nikdy nebol na koleno liečený a v mojej zdravotnej dokumentácii nie je žiaden taký údaj !!! Všetky lekárske správy z chirurgie uvádzajú, že poškodenie kolena je následok úrazu - inzultácie
tannenkau
30.04.15,16:17
čo tak skontaktovať sa s prokurátorom