evittka
30.04.15,15:34
Zdravím,
chcem sa opýtať, či má niekto negatívnu skúsenosť s týmto telefónom. Telefónu nič nechýba, iba ma štve, že som ho dávala na reklamáciu z dôvodu reštartovania každú hodinu, niekedy aj 3x/hod. sa len tak reštartoval, hoci som ho mala položený na stole. Neskutočne ma to otravovalo, veď koho by to tešilo?! Keď som si išla vyzdvihnúť vyreklamovaný telefón, v papieri som mala napísané, že telefón je bez chyby. Spýtala som sa na to predajcu a ten odvetil, že to je normálne. Ak sa mi nepáči, mám ho vyskúšať a doniesť naspäť. Telefón "užívam" 24 hodín, no za ten čas sa reštartoval asi 8 krát. Viete mi povedať, či mám niečo zle nastavené alebo je to chyba výrobcu alebo ho mám ísť vrátiť nazad :( Ďakujem.
Kabaka123
30.04.15,13:38
Surfuješ na nete? cez mobil? možno technicky je v poriadku nemáš vírus? nenaťahala si nejaké vírusy so sťahovaním aplkácii? Kedy sa ti začal rešartovať? Skús obnoviť mobil do továrenskych nastavení.... Alebo skús vymeniť baterku
evittka
30.04.15,13:47
Hej, surfujem, ale zas nie príliš...možno 2 hodky/deň...mala som aj antivírus.... aj nastavenia som obnovovala....aj v baterke môže byť problém?
Kabaka123
30.04.15,13:55
aj v baterke môže byť problém.... skús vymeniť baterku... a uvidíš, či Ti to bude robiť... aký máš antivirák... je stiahnutý s originál stránky?
buchač
30.04.15,17:11
Predpokladám, že si si telefón nastavila podľa svojich podmienok.

Zálohuj si dôležité veci, najmä kontakty.
Vyber batériu a nechaj vonku pár minút (10 postačí). Následne choď na pôvodné nastavenia.
Vypni a zapni a čakaj na výsledok.

P.S.:
Ak bude robiť naďalej problémy, tak zahoď niekde do potoka...;)
Samsung už nie je to, čo niekedy býval. Osobne som ho nikdy nemal a ani nemienim. Môj zať je (bol až príliš) Samsung pozitív a už ho to prešlo.
lujza.j
30.04.15,17:31
mne toto robí sony...po poslednej aktualizácii softvéru....ale nie tak často....
evittka
30.04.15,17:33
ďakujem, skúsim ;-)
Kabaka123
01.05.15,05:28
nokia je nokia...:)
lujza.j
01.05.15,07:10
nokia v určitej fáze hladkacich fónov zaspala dobu....