VEduardo
03.05.15,11:12
Dobrý deň ja mám z pohotovosty zobratych ešte na koruny 80 000 a aj mi stiahli okolo 3000 euro a mám tam dlžnu sumu 36 000 euro čo mám robiť ma narok na taku velku sumu exekutor?
buchač
03.05.15,09:26
VEduardo
..." čo mám robiť "...
=======================

Najprv zavolaj na Pohotovosť, telefónne číslo je 112. ;)

Potom si uprav príspevok, nakoľko je o ničom...to znamená, že si nedal relevantné údaje.
Z toho napísaného by sa aj exekútor zbláznil...a šiel na Pohotovosť po nejaké lieky... :rolleyes:
taiko
03.05.15,09:31
Ta velka suma ako pises nevznikla sama od seba , ale tym ze si neplnis soje zavazky, ktore si sa zaviazal plnit pri podpise zmluvy.
Exekutor len vymaha dlznu sumu a rozne poplatky, ktore mu podla zakona nalezia.
A ta dlzna suma bude este narastat ak nebudes platit, A mozes prist aj o strechu nad hlavou. Na nic necakaj a vyries to. Bud zacni platit, alebo ak sa Ti vidi dlzna suma nspravna, tak sa sud.
Ale hlavne nieco rob, lebo skoncis na ulici.
avalik
03.05.15,09:47
otazky sa nezadavaju do odpovede
NPeter
04.05.15,10:48
Dobrý deň,
v prvom rade si treba riadne prečítať zmluvu, či v nej nie sú nekalé zmluvné podmienky, nakoľko f. Pohotovosť má nejeden spor na súde a nie jeden prehrala. Môžete podať na príslušný súd návrh na zastavenie exekúcie, lebo len s exekútorom nič nevyriešite a ani so spoločnosťou.
Škoda, že ste hneď nepodali návrh na zrušenie rozhodcovského rozsudku, príp. námietku exekúcie. Pokiaľ potrebujete pomoc napíšte mi správu.
buchač
04.05.15,11:51
Aké máš palmáre ??? ;)