martinnkaa7
04.05.15,11:35
Dobry den,

objednala som si cez internet fotky na vytlacenie. Mnohe mi prisli kadejako orezane, i ked fotky splnali pozadovany pomer stran aj rozlisenie. Fotil ich profesionalny fotograf, napriek tomu som obdrzala od tejto fotozberne fotky prepalene a ako som uz spominala aj orezane.
Je mozne len ciastocne odstupenie od zmluvy v ramci 14 dni? pytam sa preto, lebo som od nich objednala aj dva fotoalbumy a tie su v poriadku, tie nechcem vratit.
co sa tyka reklamacie, nechcu mi ju uznat, preto chcem odstupit od zmluvy.
dakujem pekne za kazdu informaciu
ivka70
04.05.15,10:27
Odstupenie od zmluvy je kompletne, neodstupis od zmluvy, ak cast zmluvy chces ponechat.

A co sa tyka reklamacie, co presne a kedy si reklamovala a ake ti prislo vyjadrenie?
korzoo
04.05.15,10:30
Zdravím, odstúpenie od zmluvy bude v tomto prípade asi nemožné, nakoľko sa jedná o tovar "vyrobený" na mieru, podľa požiadaviek zákazníka: http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-102#f7280583

Jedno odporúčanie: fotky nevyvolavat vo fotolabe :)
martinnkaa7
04.05.15,10:45
reklamovala som iba mailom zatial, ze su orezane zabery, i ked fotky splnaju pozadovany pomer. odpisali mi na to, ze len pri rozmere fotiek 10x15cm a 15x21cm len pri nich fotka nie je orezana, ale to nikde nemaju na stranke uvedene. taktiez kvalita niektorych zaberov nestoji za nic, fotil nas profesionalny fotograf a z tejto fotozberne prisli prepalene, akoby ich fotil amater, proste des a pritom som zvolila nie najlacnejsi fotolab.
cize idem skusat reklamaciu postou, kde sa riadne rozpisem ku kazdemu jednemu posahanemu zaberu a budem ziadat o posudenie kazdeho jedneho zaberu....
martinnkaa7
04.05.15,10:46
no jo, je to pre mna ponaucenie. a budem to skusat aspon formou reklamacie
ivka70
04.05.15,10:59
Presne tak ,treba oficialne reklamovat a cakat na oficialne stanovisko ..... do 30 dni ....