Nestastnik43
04.05.15,13:02
Dobrý deň

mojím problémom je že pred časom som dostal možnosť predať nejaké hry na herné konzoly všetko bolo v poriadku až pokiaľ tretia strana čiže poskytovateľ (distribútor) týchto hier prestal podporovať tieto hry a tým pádom ich znefunkčnil niektoré hry bežali 5 mesiacov niektoré 2 mesiace. ľudia čo si to odo mňa kúpili teraz požadujú vrátenie peňazí čo sa mi celkom nevidí kedže to neje zapríčinené mnou a hry normálne fungovali. Hry som nepredával s vidinou nejakého extra zisku bolo to absolútne minimum a už vôbec nie niekoho okradnúť obrať o peniaze. Písal som aj o možných rizikách pri kúpe týchto hier no ani jedno z rizík nebolo zablokovanie hry tou treťou stranou kedže to donedávna fungovalo už niekoľko rokov. Neviem ako mám teraz postupovať ak by vedel niekto pomôcť bol by som len rád.
Kabaka123
04.05.15,15:49
všetko si to mal poriešiť v podmienkách zmluvy, že kto nesie zodpovednosť....
misoft
04.05.15,15:52
Napíš sťažovateľom, že nie si distribútor hier. Ak skončila podpora zo strany oficiálneho distribútora, ty za to nenesieš zodpovednosť. Ty si ich predával ako užívateľ (tiež závislý na distribútorovi hier).
O tom, že prestanú byť podporované si predsa nevedel....
taiko
04.05.15,16:26
boli tie predane hry originaly?