lokok
23.05.06,08:59
Chceme ist na dovolenku niekde na Slovensko. Uvazovali sme o Bojniciach. Ma niekto skusenosti v tejto oblasti? Chceme ist s detmi, takze najme aby pre nich to bolo vhodne. popripade mate nejake ine oblasti na oddych?
Dakujem za reakcie.
dadika
23.05.06,07:05
veľmi pekne je prerobený areál v Štúrove - Vadaš. Je tam bazén s umelým vlnobitím, takže sa budete cítiť ako pri mori.
Aj Veľký Meder je fajn prerobený /pozor komáre na Vás útočia v čase od 19,00-22,00/.
Tweety
23.05.06,07:06
veľmi pekne je prerobený areál v Štúrove - Vadaš. Je tam bazén s umelým vlnobitím, takže sa budete cítiť ako pri mori.
Aj Veľký Meder je fajn prerobený /pozor komáre na Vás útočia v čase od 19,00-22,00/.Tam na Vadaš sa chystáme už tretí rok, ale iba chystáme. Fakt je tam tak super, ako sa hovorí?
dadika
23.05.06,07:17
nám sa páčilo, boli sme na súkromí, aj stravu nám zabezpečili domáci v reštike. Mali sme k dispozícii dokonca aj sklenník so zeleninou a nektarinky na záhrade a samozrejme gril. Boli sme spokojní. A ubytovanie som hľadala cez net. Treba mať však trpezlivosť, zväčša letná sezóna je už od februára vychytaná.
Len si zvyknúť na tých komárov :D .
Tweety
23.05.06,07:20
Ďakujem, možno to teraz skúsime.
riki
23.05.06,07:24
Aj naša rodinka bola minulý rok v Štúrove. Boli sme cez hlavnú sezónu (august). Areál je veľký ale bol úplne preplnený. Bazény taktiež. Nakoľko je tam super teplá voda, veľa ľudí posedáva v bazénoch a tak sa tam nedá vôbec hýbať.
lokok
23.05.06,11:41
S Bojnicami nikto nemá skúsenosti?
Miriam.x
23.05.06,12:04
skús pozrieť toto:
http://www.porada.sk/showthread.php?p=229905#post229905
Alebo ak máš na mysli niečo konkrétne, tak sa pýtaj.:) Možno o tom niečo budem vedieť :D .
valeriam
23.05.06,12:13
Skúste Margitu-Ilonu, boli sme tam minulý rok a aj napriek nepriaznivému počasiu sme sa nenudili- je tam tuším 5 bazénov , z toho jeden detský, ihriská volejbalové, basketbalové, tenisové kurty aj minigolf sú pre ubytovaných zadarmo...je tam celkom pekné prostredie.
Chobot
23.05.06,12:15
S Bojnicami nikto nemá skúsenosti?

Poslal som Ti kontakt na ten hotel cez SS, dostal si to ?
Miriam.x
23.05.06,12:30
Skúste Margitu-Ilonu, boli sme tam minulý rok a aj napriek nepriaznivému počasiu sme sa nenudili- je tam tuším 5 bazénov , z toho jeden detský, ihriská volejbalové, basketbalové, tenisové kurty aj minigolf sú pre ubytovaných zadarmo...je tam celkom pekné prostredie.
Na Margitu-Ilonu som chodievala tak 12 rokov dozadu. Bolo fakt super. :) Možno sa tam pôjdem pozrieť, odkedy to prerobili ešte som tam nebola. Dík za tip;)
ilona
24.05.06,04:05
Neviem,aký typ dovolenky uprednostńuješ,ale ja už viac rokov chodím do Tatier,ubytovanie najdem na súkromí a z tadial vyrážame každý deň niekde inde.Jeden deń Bešeňová,potom aquapark Poprad,výstup na Chopok,Tatralandia L.Mikuláš,Jaskyne a pod.Každý rok porovnávam zmeny a vždy objavíme niečo nové,skrátka, hory sú krásne.Nedá sa všetky krásne miesta prejsť počas jednej dovolenky.
lokok
24.05.06,06:45
Poslal som Ti kontakt na ten hotel cez SS, dostal si to ?

Ano dostala som, dakujem velmi pekne.
busko
06.06.06,03:57
Neviem,aký typ dovolenky uprednostńuješ,ale ja už viac rokov chodím do Tatier,ubytovanie najdem na súkromí a z tadial vyrážame každý deň niekde inde.Jeden deń Bešeňová,potom aquapark Poprad,výstup na Chopok,Tatralandia L.Mikuláš,Jaskyne a pod.Každý rok porovnávam zmeny a vždy objavíme niečo nové,skrátka, hory sú krásne.Nedá sa všetky krásne miesta prejsť počas jednej dovolenky.
Nevieš mi, prosím, poradiť nejaké dobré ubytovanie priamo vo Vyskokých Tatrách? Najlepšie na súkromí.
dara
06.06.06,10:32
Ano prosím poradte, aj neaký dobrý hotel, kde je aj wellnes svet, cenovo prijateľné. :)
ilona
07.06.06,04:03
Busko,nikdy som si hotel,ani chatky vopred nezaisťovala,ani nebrala kontakt,lebo stále sme niekde inde.Vždy ideme len tak,zastaneme v dedine,spýtame sa,lebo na každom kroku mate privat.Jeden rok sme celú dovolenku bývali na jednom mieste,bol to hotel v Liptovskom Mikuláši pri Liehovare a s tadial sme každé ráno vyrazili na iné miesto.Vlani sme tam tiež spali jednu noc a 2 posteľová izba stála 550,-sk.
Misicka21
28.04.09,12:11
ja by som chcela ísť s priateľom do tatier, poradte niečo dobré, s welnesom, a podobnými aktivitami
Dubak2000
03.05.09,20:48
tuha
06.05.09,08:29
na stranke ckwellness.sk na stranke sa sice pracuje ale je plne funkncna a radi Vám pomožu!