mlyňo
10.05.15,18:16
Dobrý deň. Mám Hyundai i30 CW, 1.6, automat. Rozsvieti sa mi kontrolka ESP OFF a auto mi ide už len na núdzový režim. Týmto spôsobom samozrejme idem pomaly a znepríjemňujem jazdu nielen sebe ale aj ďalším vodičom na ceste. Niekoľkokrát som bol už na diagnostike vozidla, ukázalo sa tam napr. málo oleja (pritom oleja mám dosť), porucha brzdového spínača (tento je vymenený), mechanici nevedia, čo s tým. Táto porucha nie je stála, raz mi nesvieti nič a auto ide bez problému aj dva týždne vkuse, potom sa vyskytne tento problém, ktorý trvá tiež 2-3 týždne a takto sa to strieda...Stretli ste sa s týmto problémom? Vedeli by ste mi, prosím, poradiť???
buchač
10.05.15,16:58
Diagnostika bola robená v autorizovanom servise ???
Nie je náhodou auto ešte v záruke ??
mlyňo
10.05.15,17:04
Nie, auto už nie je v záruke a diagnostika nebola robená v autorizovanom servise. Môže mať iný počítač vplyv na diagnostiku chyby?
lujza.j
10.05.15,17:05
buchi mám "chlapa"v autorizovanom servise....už som si toho vypočula:eek:
karakul
10.05.15,17:12
--- odpoveď najdeš - dostaneš skôr na niektorej stránke hyudai forum-u.
buchač
10.05.15,18:20
mlyňo (Dnes 20:04) Nie, auto už nie je v záruke a diagnostika nebola robená v autorizovanom servise. Môže mať iný počítač vplyv na diagnostiku chyby?
Pýtam sa len preto, že :
- Ide o to, že nie každý autoservis má autorizovaný software na diagnostiku....o tých fuškároch ani nevravím.
- Ide o to, že takýto soft obnáša solídne love...
- Ide o to, že smiešny soft vykazuje len chyby v hlavných súčastiach auta. No neukáže už príkladne konkrétnejšiu chybu...
------------------------------------------
Ja nemám síce H i30, ale vravím z vlastnej skúsenosti.
Zať má H i30, no zatiaľ nespomenul, že by mal takéto problémy. Keďže má auto ešte stále v záruke (auto má tri roky), tak všetko rieši v Huindai servise. No záleží aj od servisu a servisu, od jeho pracovníkov...poniektorým je dobre naondiať do rúk.
-------------------------------------------
Skúsil by som zbehnúť do H - servisu...tá diagnostika nie je až taká drahá...cca 25 €. Budeš aspoň v obraze.
mlyňo
10.05.15,18:44
ĎAKUEJM, PÔJDEM DO H-SERVISU A DÁM VEDIEŤ.
misoft
11.05.15,07:48
Choď, choď - ale! Na Porade písanie veľkým písmom sa považuje za kričanie. Takže NEKRIČ na nás!
NPeter
11.05.15,15:16
Určite by som sa obrátil na autorizovaný servis. Nie každý servis je vybavený kvalitným počítačom.