Pally
11.05.15,14:00
Darovanie nehnuteľnosti manželom - chcel, by som radu a pokiaľ je to možné aj vzor, ako napísať darovaciu zmluvu kde darca je (môj dedo) ktorý vlastní 1/2+1/2 pozemku a príjemcovia sme ja a moja manžel
misoft
11.05.15,12:03
Pally
11.05.15,12:38
obyčajnú zmluvu nieje problém nájsť, ale ja som sa pýtal konkrétne....
Chobot
11.05.15,13:29
Konkrétne si ju musíš upraviť sám, podľa tvojich podkladov (LV, obč. preukaz darcu a obdarovaného). Pokiaľ si na to netrúfneš, tak ti to spraví aj realitka či právnik za nejaký poplatok.
buchač
11.05.15,14:48
Čítať ešte viem....ale zacitujme si :

..." pokiaľ je to možné aj vzor, ako napísať darovaciu zmluvu kde darca je (môj dedo) ktorý vlastní 1/2+1/2 pozemku a príjemcovia sme ja a moja manžel...."
---------------------------------------------------
Pally (Dnes 15:38) obyčajnú zmluvu nieje problém nájsť, ale ja som sa pýtal konkrétne....
-------------------------------------------------

Daj mi všetky konkrétne informácie a ja Ti potom zmluvu napíšem !!!
Napísal som už nie jednu....

Za vyhotovenie zmluvy požadujem 330 € ...
Peggynka
11.05.15,15:06
:D:D:D Ja urobím za 300€ :)
buchač
11.05.15,17:56
Pozdravujem konkrétneho obyčajného nechápavca, ktorý je "obdarovaný"...;)
Pally
11.05.15,18:08
Myslel som,ze na porade najdem niekoho, kto rozumie zmluvam a nie len pise nevhodne komentare. Pytal som sa preto, lebo pri darovani manzelom som sa docital, ze sa musi udat nielen,, obdarovany,,, , ale aj podiel darovanej nehnutelnosti.pre kazdeho obdarovaneho zvlast
, kvoli BSM a PM... Preto sa pytam,ci uz niekto mal takuto skusenost.....dakujem
Peggynka
11.05.15,19:42
Keď budeš mať zvlášť,bude to podielové spoluvlastníctvo a manželka bude môcť s tým nakladať,ako uzná za vhodné.Ideálne to bude kúpiť za symbolickú cenu a bude to v BSM.
buchač
11.05.15,19:51
Pally (Dnes 21:08) Myslel som,ze na porade najdem niekoho, kto rozumie zmluvam a nie len pise nevhodne komentare. Pytal som sa preto, lebo pri darovani manzelom som sa docital, ze sa musi udat nielen,, obdarovany,,, , ale aj podiel darovanej nehnutelnosti.pre kazdeho obdarovaneho zvlast
, kvoli BSM a PM... Preto sa pytam,ci uz niekto mal takuto skusenost.....dakujem
====================================

Ešte raz....a P O M A L Y napíšem :

1. Vzorov na nete je do aleluja...a aj pre ten Tvoj "VÝNIMOČNÝ PRÍPAD"...

2. Nik Ti nenapíše presne a konkrétne na nekonkrétnu (na nič nehovoriacu a bez podrobností) otázku.

3. To, čo si sa Ty ešte len dočítal, tak to iní majú už dávno za sebou...napríklad aj ja.


P O CH O P I L S I ...CH Á P E Š ???