Hazo
12.05.15,10:36
Pred 3 rokmi som zavinil nehodu na motorke.Zrazil som sa s inim motorkarom ktoremu som sposobil uraz mal som zaplatene PZP poistovna vyplatila skody a aj ujmu na zdravi.Teraz mi prisiel list od advokata ktori zastupuje pana s ktoreho som zranil ze chce doplatit 12 500e lebo pan si robil novy lek. posudok a doktor mi posudok navysil o 500 bodov a podla toho chce ich doplatit.Mozem sa proti tomu nejako branit?
roman34
12.05.15,11:05
kontaktuj poistovnu a sucasne odkaz poskodeneho s jeho narokom na poistovnu kedze je to kryte PZP ak je navysenie dovodne bude to hradit poistovna
misoft
12.05.15,15:21
Zvýšil o 500 bodov?

:eek:

Kua - to čo potom ten zranený utrpel? Hádam len nie oddelenie hlavy od tela.

P.S. Napíš "právnikovi", nech sa obráti na poisťovňu, s ktoro si v zmluvnom vzťahu a za druhé, nech sa vráti na právnickú fakultu, aby si doplnil vzdelanie a znalosti.
Hazo
12.05.15,15:34
Sak toto.A dobre viem ze chalanovi skoro nic take nebolo ja som mal ujmu na zdravi vedsiu bol som dlsie v nemocnici a museli mi operovat hlavu.A chalan si dalej spokojne jazdu na novej motorke
buchač
12.05.15,15:36
No schválne...;)

Ak si dostal lajstro od advokáta z vyčíslením, nože kukni a daj tie zranenia a či to sťaženie spločenského uplatnenia..
misoft
12.05.15,15:37
Aha! Tak tu je havinko zakopaný..... chalan potrebuje motorečku vyplatiť.
Napíš tomu "dochtorovi" cez paragrafy, čo som napísal. A pripíš, že ty nezaplatíš. A upozorni ho, že ak sa bude ešte do toho montovať, ty sám požiadaš nezávislého lekára o odborný posudok toho chalana - a či náhodou sa nechcú stretnúť na súde ako obvinení z podvodu....
buchač
12.05.15,18:03
Hazo (Dnes 18:34) Sak toto.A dobre viem ze chalanovi skoro nic take nebolo ja som mal ujmu na zdravi vedsiu bol som dlsie v nemocnici a museli mi operovat hlavu.A chalan si dalej spokojne jazdu na novej motorke
=============================
TOTO ale nie je podstatné !!!
Aby jasno bolo...to, že Ty si bol dlhšie v špitáli a operovali Ti hlavu, to neznamená ešte, že nemá väčšie problémy ako Ty.

To len na upresnenie.