rita162
12.05.15,11:30
potrebujeme upratať firmu a vystaviť aj fakturku. oslovené spoločnosti pýtajú nenormálne prachy, nemate niekto skusenosť napr. nová spoločnosť, tie niesu este take drahé. Dakujem
veronikasad
12.05.15,09:31
lokalita, rozsah práce ?
Tweety
12.05.15,09:36
Vám budú upratovať firmu a vy im za to vystavíte faktúrku? Takže vám za to ešte aj zaplatia, či ako?

Len neviem, prečo si to dala do témy domácnosť.
Kabaka123
12.05.15,09:52
a čo to je lacné?
Chobot
12.05.15,10:53
Objednajte si cez firmu napr. http://www.studentservis.sk/ brigádnikov, nakúpte im čistiace potreby a cez víkend s nejakým dozorom s ními upracete firmu. Vysielajúca firma vám vystaví faktúru za dodanie brigádnikov.

My sme takto upratali spoločné priestory v dome. Poslali 3 chlapíkov (nie sú tam len študenti) a tí ponosili všetko ťažké (napr. starý nábytok) do kontajnera.
lujza.j
12.05.15,12:34
doteraz vám upratoval kto?!.....
sosak
12.05.15,16:41
Najlacnejšie ,čo je pre vás najdôležitejšie a ponuky upratovacích firiem sú pre vás cenovo neakcepovateľné, je upratať si firmu sami, vlastnými zamestnancami a ušetrené peniaze investovať na spoločnú firemnú akciu. Takto si upracete a na spoločnej akcii utužíte kolektív. :)
lujza.j
12.05.15,16:47
toto som chcela aj ja....ale ešte tu očakávam nejakú reklamu ...čerstvým nickom...
rita162
13.05.15,08:10
Dakujem, skusime osloviť ten studentservis, o nich som este nepocula, cistiace prostriedky máme, u nich sa dá objednať aj na iné práce? Dik
rita162
13.05.15,08:13
Nie, potrebujem niekoho kto uprace a on nám dá fakturu, aby sme to mohli dať do ucta, doteraz sme to riesili len cez nejaké studentky, tie raz prisli, raz nie, skusali sme aj dochodkyne, to zase nebolo ono. Potrebujeme sa s niekým dohodnuť na pravidelnom upratovaní, aby sme to už nemuseli riešiť a zhánať a zároven to dáme do nákladov firmy. Ale skusime este cez ten studentsservis ako radu chobot. Dik
Chobot
13.05.15,08:39
Objednávaš si brigádnikov na akékoľvek práce. V objednávke napíšeš, aké práce budú brgádnici vykonávať, podľa toho nájdu brigádnikov, ktorí majú o také práce záujem.
Chobot
13.05.15,08:42
Počkaj, myslel som, že pôjde o jednorazovú akciu. Tam si nezazmluvňuješ servis, napr. upratovací. Tam si jednorazovo objednáš napr. 3 brigádnikov na deň D na také a také práce. Brigádnici prídu, odrobia objednaný počet hodín, odídu a koniec.

Ak potrebuješ pravidelne a spoľahlivo upratovať, tak si musíš nájsť inú firmu. Tu sa nedá urobiť pravidelný servis, že by 2x týždenne prišli a upratali. Ten studentservis nezodpovedá za ich prácu, len za to, že tam prídu a odrobia počet hodín. Ak upracú zle, nemáš možnosť sťažovať sa. Ty ich musíš manažovať, usmerňovať a kontrolovať ich prácu.
kn-alka
13.05.15,08:57
ešte stále si neuviedla MESTO !!!! ..... nie je jedno lacná firma v Košiciach, keď potrebuješ upratovať v Bratislave :D
rita162
14.05.15,06:29
Prepáčte , sme v BA :)
rita162
14.05.15,06:30
OK, dik pochopila som to. :)