sway
26.10.04,06:55
mam taký návrh - zdatnejší užívatelia majú v Omege určite vytvorené vlastné automatické predkontácie - viem, že je to individuálne podľa firmy pre ktorú účtuje, ale určite by pomohlo keby tí, čo majú už urobené predkontácie boli ochotní poskytnúť ich do placu. Ja som ochotná dať moje, nájde sa ešte niekto? - bolo by fajn, keby sa tu nazbierali rôzne a určite by kopec ľudí ušetrilo čas ich tvorbou.
čo Vy na to OMEGÁCI???
Oldi
26.10.04,07:04
Fajn nápad. Ja ich už však moc nepoužívam, aspoň nie tak, ako predtým. Ale rád pomôžem, poradím ostatním. Exportnúť však nemám čo, všetko používam už len štandardné...
luebchenko
09.11.04,14:09
Žiaľ, (či chvalabohu) tiež vystačím so štandardnými
UCET
17.12.04,09:32
nieco na tom bude. Ja osobne som si vyrobil xy predkontacii a teraz za mna uctuje sekretarka, ktora nevie uctovnictvo a ani nepotrebuje staci aby si vybrala spravny vzor a vsetko uctuje automaticky
Oldi
07.01.05,14:44
nieco na tom bude. Ja osobne som si vyrobil xy predkontacii a teraz za mna uctuje sekretarka, ktora nevie uctovnictvo a ani nepotrebuje staci aby si vybrala spravny vzor a vsetko uctuje automaticky
Presne na tento účel sa predkontácie dajú využiť najlepšie. Potom je ľahké posadiť za OMEGU aj niekoho, kto účtovníctvo moc nerozumie. Stačí ho naučiť pár vecí (ako spustiť vzor,resp.predkontáciu, čo kam zadať a pod.) a ono pôjde aj samo...