ehmmm
13.05.15,11:34
Mám otázku ohľadom nahlásenia poistnej udalosti. Konkrétne som utrpel úraz, ktorý som si dal riadne ošetriť, bol som nejaký čas PN a tá bola aj ukončená. Problém ale nastal u môjho lekára, ktorý zatiaľ nemá čas moje tlačivo pre poisťovňu potvrdiť. Telefonicky mi odkázal že na to bude mať čas najskôr o mesiac. Preto by som sa chcel opýtať, aká je lehota na nahlásenie poistnej udalosti (poisťovňa NN), PN som ukončil 27.4.2015. A samozrejme všetky správy od lekára mám. Preto Vás prosím o radu ako postupovať a či to vôbec ešte bude aktuálne.
Katy a R
13.05.15,09:39
bežná prax ..... počítaj s dlhším časom, lebo ešte nie raz sa vyhovorí (ale česť výnimkám)
treba konkrétne pozrieť do podmienok - môže sa líšiť v jednotlivých poisťovniach a produktoch ... ale bude to v rokoch ;)
ehmmm
13.05.15,09:45
V podmienkach to práve neviem nájsť, preto som skúšal na porade, či niekto nemá skúsenosti. Ale snáď to bude v rokoch :) Ďakujem za odpoveď a dúfam že moj lekár bude výnimka :)
buchač
13.05.15,09:47
Ono to máš tak....sú lekári a lekári.

ALE

Po telefóne sa poniektoré záležitosti proste nevybavujú.
Po telefóne sa akurát spýtaj, či je doktor v ordinácii...a ak áno, hupky k nemu.

Ono, každý lekár má (mal by mať) vylepený cenník tých určitých úkonom, ktoré sa platia v hotovosti.

Snáď mi nechceš povedať, že príkladne potrebuješ lajstro na vodičák a doktorko Ti ho odmietne potvrdiť, lebo nemá čas ? Je síce pravda, že tu sa jedná o nejaké smiešne vyšetrenie, ale ak doktor pozná svojho pacienta, tak dá pečiatku, zinkasuje keš a vybavené. Záležitosť cca 5 minút v ordinácii...čakáreň je o niečom inom.
Ak sa zastavíš u neho v tých neskorších hodinách, po rannom návale, tak neverím, že by Ťa odmietol.

Iné je vypísanie nejakej dokumentácie (poukaz na liečenie), kde je potrebné sa rozpísať už trochu podrobnejšie.
Katy a R
13.05.15,09:50
https://poistovna.nn.sk/# (klientska linka)
zase ber tak, že v prvom rade vybavuje súrne veci. až potom takéto posudky
BXLmiami
13.05.15,09:53
Je to platený ukon a bežne sa robí do 30 dní.Určite má lekár cenník kde je aj rýchle vyplnenie tlačív pre poisťovnu.
ehmmm
13.05.15,09:57
Ǎno súhlasím že po telefóne sa to nerieši, ale volal som mu práve kôly tomu, že to tlačivo som zobral pri kontrole k nemu osobne, riadne vypísané a potreboval som iba pečiatku lekára a popis diagnózy, načo mi povedal že nemá čas, lebo má toho veľa a nech mu skúsim zavolať cca o 2 týždne. Tak som volal a teraz ma odbil tým že mám volať o mesiac. Tak ja neviem, ale podľa mňa to až taký problém nieje, zaplatil som mu za to potvrdenie okamžite a aj tak čakám.
ehmmm
13.05.15,10:02
Lekár mi dal rovno šek na 6 eur, ktorý som ešte v ten deň vyplatil. Skôr sa bojím toho, či nečakal aj niečo pomimo za expresné vybavenie a keďže som neprispel, tak si možno počkám. Ale to je samozrejme iba ten najviac katastrofický scénar a dúfam že niečo také na Slovensku nefunguje :)
BXLmiami
13.05.15,10:07
nemal v cenníku vybavenie do 24 hodin?
juzek691
13.05.15,10:08
Zaplatil si bez prace? pekne, tak to sa asi nedočkaš
ehmmm
13.05.15,10:10
Žiadny cenník mi neukázal a ani som si ho v ordinácií nevšimol. Povedal iba že to bude stáť toľko a toľko a dal mi šek.
Katy a R
13.05.15,10:13
ale nerieš katastrofické scenáre ... vyplní to vtedy, keď bude mať čas. - keď ťa to súri, tak zavolaj sestričke každý týždeň 2x a pripomeň sa.;)
napr moja lekárka má určené jedno popoludnie, ke´d robí posudky ... samozrejme, keď chce, určite spraví hocikedy. a ak ide o nejakého traumatológa, ten má tých poistiek celú kopu
Katy a R
13.05.15,10:17
to už asik teraz tak funguje - aby nemusel mať ERP ;)(inak, už aj v minulosti - pri oficiálnych platbách to takto bolo:))