domacnost
23.05.06,12:08
Ahojte, rada by som uvítala od vás radu a to takúto:
Chceme používať registračnú pokladňu v predajni. Moja otázka znie ako sa denná tržba prejaví v jednoduchom účtovníctvo, v sklade a v dph? Mám do dph denne evidovať dph z tržby? alebo to robíte mesačne? Ak môj bloček z ERP obsahuje všetky náležitosti , ktoré má mať faktúra je mojou povinnosťou vystavovať ešte aj daňové doklady? Prosím Vás ako to vy ostatní robíte aj ak takýto tovar bol zaplatený cez ERP a bol vydaný zo skladu? stačí ak urobím výdaj zo skladu a k výdajke budem pripínať kopie z ERP alebo kopie z eRP sa majú prikladať do pokladničnej knihy?
Dodo_1
23.05.06,11:43
Neviem,či Ti poradím fundovane,ale popíšem Ti ako to beží u nás vo firme. Každý deň,keď vytlačíme "Z" uzávierku z ERP, tak ju nalepíme do "Knihy pokladnice pre platiteľov DPH". Tam sú predtlačené kolónky,ktoré je potrebné vyplniť-dátum, číslo zmeny, číslo uzávierky, GT1-3 a pásku nalepíme do časti "Denný výkaz". To isté potom platí aj pre mesačnú uzávierku.
K otázke ohľadom vystavovania faktúr-my používame aj ERP, ale aj faktúry /najmä na vyššie sumy-pozri Zákon,tam je presne napísaná suma,od ktorej by už mala byť faktúra/.
domacnost
23.05.06,11:48
takže faktúru budem vystavovať až po prekročení sumy 50 000,00., . A čo sklad? ako to funguje?
Džanka
23.05.06,13:08
Ideálne /podľa mňa/ je prepojiť sklad v PC s reg. pokladnicou. My nájdeme tovar v PC sklade a odtiaľ pustíme bloček na pokladnicu. Tak máme stále aktuálny stav.
Dodo_1
24.05.06,16:56
Súhlasím s Tebou Džanka, takto to funguje aj u nás.
accad
08.06.06,14:10
Interná smernica k evidencii tržieb ERP