Tomčo Šutka
14.05.15,11:34
Vo februári som sa stal účastníkom dopravnej kde pán pod vplyvom alkohol nedal prednosť inému auto a po náraze trafil aj moje auto ... obhliadajúci vyčíslil škodu na 2222 eur .. auto pritom na internete sa pohybuje od 2500 eur vyššie s rovnakými km a výbavou .. poisťovňa škodu vysvetlila ako totálnu .. povedali že niekde našli takú istú za 1600 eur (nikto netuší kde ?) a že zvyšná cena dielov je 600 eur, ktoré mám nejakému bláznovi ktorý neexistuje predať a poslala mi 1000 eur že to je teda ako tých 1600 na druhé auto ... len diely pritom vyšli svojpomocne zháňané na 900 eur a celková oprava na 1500 stále som 500 v mínuse .. odvolal som sa voči tomuto rozhodnutiu .. poisťovňa sa po viac ako mesačnom čakaní (nemajú nato 30 dní podľa zákona ??? ) ohlásila stým že s rozhodnutím sa nič nemení ... čo má človek v takejto situácií robiť ? veď je to čisté chrapúnstvo od poisťovne roka 2014 aby som ja keď som nič nespravil musel doplácať na opravu zato že ich klient má IQ 2 ???
Ďakujem za pomoc ..
draik
14.05.15,12:00
Podať žalobu a dokazovať alebo sa vopred dohodnúť na oprave rozpočtom.
Tomčo Šutka
15.05.15,06:56
ale poisťovňa odmieta zmeniť svoje vyjadrenie podľa nich je správne ... ? a koho žalovať poisťovňu alebo toho človeka čo to tak vypočítal ??? lebo keď som sa prišiel pýtať na vyjadrenie poisťovne tak pri každom telefonáte sa dotyčná vystupujúca ako allianz predstavovala pod inou firmou ... a hľadala človeka ktorému moju reklamáciu postúpili ..