hanusvas
14.05.15,13:21
Ahoj, hladam komunitu ludi k diskusii alebo linky na akekolvek informacie ktore by mohli byt uzitocne pre amaterskeho spracovatela kukurice do podoby vhodnej ku kuchynskej konzumacii. Upresnenie. Mam kukuricu zobratu z pola. Potrebujem sa nou zivit celu zimu, az do najblizsej urody. Mrazak nemam. Nemam peniaze aby som pouzil sluzby nejakeho prostrednika, napr. nechat si pomliet kukuricu na muku v priemyselnom mlyne. Hladam skor radu ako vyuzit srotovnik, ktorym sa kedysi vyrabal srot pre hydinu, resp. pomliet kukuricu na srotovniku viem, ale neviem ci sa z takeho srotu da nieco realne upiect alebo uvarit, nieco podobne chlebu, alebo arabskemu chlebu, alebo vyprodukovat polotovar z ktoreho sa da uvarit kukuricna kasa. Za akekolvek info, alebo linky veduce k info vopred dakujem
Upresnenie otazky: Rad by som docielil sposob spracovania, pri ktorom sa vyhnem pouzitiu ingrediencii, resp. dodatkovych polotovarov ktore su drahe, alebo ktorych obj. mnozstvo by bolo porovnatelne s objemovym mnozstvom zakladnej spracovavanej suroviny, cize kukurice. Nie viac pomocnych pootovarov ako cca. 1/3 povodnej suroviny. Vdaka za pocho
Chobot
14.05.15,11:37
Pripomínaš mi moderného Robinsona na opustenom ostrove svojho pozemku obkolesenom civilizáciou. Nemáš mrazák, nemáš peniaze, máš len kukuricu. To chceš celý rok jesť len polentu? Budúci rok si nasaď fazuľu a môžeš celý rok jesť Chilli - bez carne.

Inak kukuričný šrot je dosť hrubý na to, aby si z neho upiekol chleba. Musel by si kukuricu pomleť na krupicu, aby si aspoň tú kukuričnú kašu mohol variť.

Však si daj do googlu recepty z kukuričnej krupice:

http://recepty.vareni.cz/vyhledavani/?ingredience=kukuricna+krupice

http://www.recepty.cz/ingredience/kukuricna-krupice
hanusvas
14.05.15,11:45
ano, celkom spravne si pochopil moju situaciu a la robinsona. Ano, fazulu uz nasadenu mam, ale zacat musim od nutricnej podstaty. Fazula sluzi ako privarok. Pripadne vylepsenia a spestrenia stravy budem riesit az nasledne. A mimochodom, samozrejme, ze mojim cielom je nieco ako kukuricny chlieb. A uz teraz mi tecu slinky ako nim budem zajedat fazulovy privarok...Samozrejme ze som skusal v googli recepty, ale vsade som narazil na kopec ingrediencii, ktore nemam k dispoz. a kombinaciu cca. pol na pol kukuricnej muky s psenicnou/raznou/ovsenou a co ja veim akou. Tie recepty su pre mna nepouzitelne.
hanusvas
14.05.15,11:48
...a predpokladam, ze pomliet kukuricu na krupicu so srotovnikom asi nedokazem. Vyzaduje si to asi nejaky iny specificky mlyncek, ze?
vicktor
14.05.15,11:48
Kedysi na kazdom dvore/dome/stodole popod strechou visela kukurica, cibula, cesnak, na juhu aj paprika, ...
Potom sa zrna vylupali, skladovali, mleli podla potreby.
Srotovnik pouzivat vies. Si taky skromny, ze prezijes o kukurici a vode do dalsej urody. Tak co ti brani zacat varit kukuricnu kasu a piect placky? Pri tvojej skromnosti sa obavas ako to bude chutnat? To predsa nemoze byt priorita, ked ti ide o prezitie alebo vyliecenie.
Len aby si neschytal horsiu chorobu...
hanusvas
14.05.15,11:49
2 chobot: OK, OK, nemusis reagovat na moj komentar. Pozriem najprv Tvoje linky...
hanusvas
14.05.15,11:58
Nie celkom dobre rozumim Tvojmu postoju. Alebo doslo k akemusi nedorozumeniu. Ved ja sa vuobec nebranim vareniu kukuricnej kase, ani placiek. Naopak, velmi by som sa to rad naucil. Ale, neviem to a neviem ake predpoklady k tomu musim mat splnene. Ako to bude chutnat, toho sa vobec neobavam. Nie som narocny a potrebujem hlavne naplnit zaludok. Nikde som netvrdil, ze budem jest vylucne iba kukuricne jedlo cely rok. Ale, pokusim sa to maximalizovat. Alebo inak povedane, nahradit chlieb z retazca, inym typom chleba z vlastnej produkcie, resp.peciva. Tiez nejes cely rok vylucne chleba z retazca, napriek tomu, ze ho kupujes kazdy druhy den...
hanusvas
14.05.15,12:00
jasne, ja si to dokonca pamatam. Ta kukurica tam visela, aby sa z casu na cas na srotovniku vyrobil srot pre "hyd" a pre prasce.
vicktor
14.05.15,12:03
nooo napisal si "potrebuje sa nou zivit celu zimu do dalsej urody". Aj chobot odpovedal/porozumel ako ja.
Hladaj recepty:
https://www.google.de/search?q=recepty+z+kukurice&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=rZxUVfjoNsexsAHcrIOADA
hanusvas
14.05.15,12:09
ak mozno som to nepresne formuloval. Proste gro mojej stravy bude zalozene na kukurici. A ked sa mi z nej zacne dvihat zaludok, dam docsne alternativu. Za druhe, no ved prave, nechce sa mi a nemam cas sekvencne prehladavat 50/100 receptov a hladat taky, ktory vyhovuje mojim nevyhnutnym kriteriam vid. dodatok c.1 k mojej orig. otazke - ingrediencie/pomoc.suroviny/naklady
hanusvas
14.05.15,12:10
...dokoncenie: ...a preto som sem zadal otazku
tannenkau
14.05.15,12:13
Možno by bolo dobré spracovať časť kukurice (povadzme aspoň tak 3/4) na maso, resp na "krátke" a dlhé" maso - - v tom ti viem poradiť
Ale hoci moji predkovia žili z polí, tak v ich potrave kukurica netvorila ani 4 percentá =

vymyslel si si zlú teóriu
NIKTO ti neporadí ako ju uviesť do praxe
lujza.j
14.05.15,12:15
ja napr.nejem a nekupujem chleba....dúfam,že vieš kolko energie má kukurica....
marjankaj
14.05.15,12:15
No veď tak. Prepasírovať cez králíkov alebo sliepky..
lujza.j
14.05.15,12:18
nechajte ho...on to tak chce....
tannenkau
14.05.15,12:19
šrotovník dáš na jemno
preoseješ
a hrubšie pustíš ešte raz

PS
Ale ak sa pýtaš takéto jednoduché vecí (čo kedysi vedel každý druhý dedinský chlapec )

tak si nejaký (paleom ) oblbnutý rojko
Lenže paleo môžeš používať, ak ho máš v krvi = učíš sa ho od detstva od predkov
(a nie že starý cap si zmyslí ako SPRÁVNE by bolo byť kozľaťom)
tannenkau
14.05.15,12:21
jedol som párkrát (priemyselnú) uvarenú kukuricu )s makom)
nič moc

asi by sa dala opražiť

asi ani to by nebolo nič moc
Chobot
14.05.15,12:22
Ku mlynčekom neviem povedať. Ale čo som bežne pozrel také domáce na mletie, tak sú dosť drahé. Ručný ti asi nebude stačiť (na toľko kukurice) a elektrické stoja niekoľko stovák EUR, hoci sú pekné:

http://www.bio-schnitzer.sk/200-mlynceky-a-vlockovace/

SKúsil by som skôr prebrúzdať inzeráty, možno niekto má na predaj.

Šrotovník to drví veľmi na hrubo. My sme pre zvieratá mali takéto náradia (obr. v príspevku hore).

Našiel som napr. kávový mlynče, ktorým sa údajne dá mlieť aj kukurica:

http://stroje.mybazar.sk/inz/predam-kavo-mlyncek-380v-zomelie-kukuricu-hrach-186066.html

http://stroje.prvybazar.sk/inz/predam-kavo-mlyncek-na-220v-melie-kavu-kukuricu-177379.html
tannenkau
14.05.15,12:22
to sú obe "krátke" masá

dlhé som myslel swynje :D
tannenkau
14.05.15,12:27
Luíí

Debo si myslí, že on objavil to pravé
že sa môže hocičo s hocičím a že to môže hocikto

TRT a tri orechy

1,
Sú aj také (v prírode / aj v živote), že niečo (konkrétne) sa môže iba s iným niečím (tiež konkrétnym )

PS
Až si 5-6 krát rozbije hubu pochopí totok hore uvedené pod 1,
Ale debom zostane aj tak
lujza.j
14.05.15,12:30
tannenkau
14.05.15,12:33
Ten na obrázku nebude NIKDY mlieť na jemno - - nemá otáčky na to
nemá ani hygienu polla EU :D

PS
Ale ten kávový (ak nie je na elektrinu, lebo tú debo NEMÁ !!! ) by bol dobrý
- kukuricu má (už teraz na jar :D )
- čas má
- tak prečo by si nemohol hodinku mlieť na 1 obed
avalik
14.05.15,12:43
Na nete máš množstvo receptov, treba len skúšať a prispôsobovať ... my nevieme čo je pre teba drahé a čo nie, aké iné suroviny a ingrediencie máš k dispozícii.

Nezabudni si na nete ale vyhľadať aj info o nutričnej hodnote potravín, lebo prevažnou konzumáciou kukurice urobíš svojmu telu viac škody ako osohu.
lujza.j
14.05.15,12:49
u mňa vyškrtnutá :)
marjankaj
14.05.15,12:55
Milan, šak jasné. Podľa príslovia.
Svini sa iba o kukurici sníva.:D
tannenkau
14.05.15,12:56
králiky som síce nechoval, ale že by zrovna žrali kukuricu som ani nepočul
arizona
14.05.15,13:00
marjankaj
14.05.15,13:32
Neviem, či zožerú kukuricu, ale zrno sa im dáva.
http://www.nos-liptov.sk/inpage/jadrove-krmiva/
viktorviktor
15.05.15,12:29
na chlieb potrebuješ múku, na tvojom šrotáku vyrobíš len šrot, sú mlynčeky na jemné zomletie múky /sú aj drevné, .....http://eshop.gyron.sk/2013030008-rucny-mlyncek-na-obilie-srotovnik-14200
keď budeš používať iba múku z kukurice bez iných prísad upečieš gerheň /u nás sa hovorilo tvrdý ako gerheň/ , ktorý ti stvrdne až si vylámeš zuby, po zime ti vypadnú tie čo ti zostali :-), preto prímesy

paleo stravovanie, životný štýl /aj recepty/ http://varimepaleo.sk/paleo-2/paleo/
hanusvas
15.05.15,13:56
tannenkau (Včera 15:27) Luíí
to koho si myslel tym debom?
hanusvas
15.05.15,13:57
marjankaj (Včera 15:55)???? to pises nieco o tvojej rodine?
hanusvas
15.05.15,14:00
dakujem viktor, pozriem linky, paleo? to som nikdy nepocul...pozriem co to je.
marjankaj
15.05.15,14:16
hanuvas, doplň si vzdelanie o slovenské príslovia.:D A potom môžeš pindať.
Sviňa blato vždy nájde.
Sviňa nažratá ľahne do blata.
Svini sa len o kukurici sníva.
Sviňu nepresviníš , vlka neprevlčíš , babu nepreškriepiš , sedliaka neoklameš.
Svoj našiel svojho.

http://www.juko56.dobrosoft.sk/prislovia1s.htm
tannenkau
18.05.15,06:19
Hurvajs.

Blahoželám.

Uhádol si, že teba !!!!!!!!!!!!!!!!!
tannenkau
18.05.15,06:23
Mary aj Janko
z tvojho linku :
"
S kukuricou sa to nesmie preháňať. Má vysoký obsah škrobu a králiky preto z nej priberajú do tuku. Je vhodné ju zaradiť do kŕmenia v kombinácii s jačmeňom pre králiky 2-3 týždne pred porážkou. Mäso bude jemnejšie. "

Zajace sa odporúča jesť , že majú chudé maso
A z kukurice sa tučnie !!!!!!!!!!!!!!
hanusvas
21.05.15,09:14
nie, neviem. Ale velmi ma to netrapi. Ked nemuozes od hladu v noci spat, netrapi ta, kolko energie by mohlo mat hocico, coho by si sa mohla/ol potencialne najest.
marjankaj
21.05.15,09:19
Takže ti tie recepty majú vyhľadávať ochotní poraďáci zadarmo.:eek: Lebo ty jednoducho nemáš čas?
hanusvas
27.05.15,10:35
A co keby si si isiel liecit tvoju deprivaciu z nedostatocneho docenenia tvojho nafuknuteho ego okolim niekam inam? Z celej debaty vyplynulo, ze moj problem netkvie v receptoch, ale v zohnani vhodneho mlynceka.
hanusvas
28.05.15,14:39
2 zmajkos (Včera 15:02) : blahozelam! A propos, nikde som nepisal, ze sa krrmim kukuricou v noci. Standardne to ludia robia tak, ze sa najedia popoludni, alebo vecer, a obvykle do rana hladni nie su....