Ewka Durcikova Ballester
15.05.15,21:16
Prosim o radu. Organizujeme chatu v lete pre vyse 30 ludi - Slovakov aj zahranicnych, co na Slovensku este neboli. Chceli by sme im poukazovat to najkrajsie, co nam Slovensko ponuka. Vybrali sme niekolko ubytovani. Vsetky su pekne a na urovni, jedno ma lepsie to, druhe ono... Su na roznych miestach a nevieme sa rozhodnut, ktore vybrat. Do uvahy pripadaju tieto:

1. Jánošíkov dvor Zázrivá
2. Penzión pod Kriváňom Liptovsky Hradok
3. Penzión Stomatológ Zuberec
4. Chata Uhorčík Terchova
5. Vila Panorama Ždiar

Velmi si ocenim akekolvek postrehy, lebo to pozeram uz treti den a uz mi z toho asi sibe. Boli by sme radi, keby naokolo bola pekna priroda, samozrejme aj nejaka kuchyna, kde by dobre varili a aj prijatelna cena.
kukučka
15.05.15,19:45
Tridsať ľudí je dosť, zrejme aj deti, to znamená pestrý program. Všade je krásne, ja ti navrhujem Ždiar. Máš nielen Tatry, ale blízko aj na Pieniny, do Levoče a Košíc, na Spišský hrad, okúpať sa vo Vrbove či v Aquacity v Poprade.
Pre hovorí aj letisko Poprad, poprípade Košice či Krakov. Nových penziónov je pár, jeden ti dám do súkromnej správy.
Ewka Durcikova Ballester
16.05.15,06:44
Dakujem pekne za tip, mas pravdu, je to vela ludia a vela deti, takze je to trochu fuska vybrat to spravne. My sme zvazovali viacero miest v Zdiari a nakoniec nam ostala ta Vila Panorama ako moznost, alebo sme rozmyslali nad Penziónom Aja, ale ten nema dostatocnu kapacitu. Safran sa nam zdal trochu drahy..