jamesonka
16.05.15,22:22
Ahojte, myslím, že na bolesť chrbtice som ešte mladá, no mám s tým veľké problémy. Je to intenzívna tupá bolesť hlavne večer. Skúšali ste niekto na bolesť chrbtice akupunkturu alebo mate najeku inu radu? Už som bezradná :(
arizona
16.05.15,20:25
V prvom rade lekar a potrebne vysetrenia. Bez nich je to iba hadanie a tipovanie...
jamesonka
16.05.15,20:26
Práve tomu sa chcem vyhnúť.
Anika61
16.05.15,20:55
To nemusi byt chrbtica,moze to byt gynekologicky problem....ale bez zakladnych vysetreni to tu nevyriesis...aby si nieco nepodcenila
buchač
16.05.15,20:58
Skúšali ste niekto na bolesť chrbtice akupunkturu alebo mate najeku inu radu?

arizona
V prvom rade lekar a potrebne vysetrenia. Bez nich je to iba hadanie a tipovanie...

Práve tomu sa chcem vyhnúť.

Noooo....myslím si, že sa nevyhneš.
Respektíve aj hej...možno sa nájde "liečiteľ-akupunkturista", ktorý bude aplikovať "liečbu" bez náležitých vyšetrení.
Osobne, ak by mne mal niekto pichať ihličky len tak hala-bala, po priložení rúk a "stanovení"diagnózy, tak asi zdrhám.
Druhá vec je aj zákon, nakoľko na Slovensku ju môžu legálne vykonávať jedine odborníci s medicínskym vzdelaním !
arizona
17.05.15,05:22
Práve tomu sa chcem vyhnúť.
A ako sa chces liecit,ked nevies, z coho bolest pochadza?

Ak si chces liecit vseobecne bolesti chrbta, zacni cvicenim. Na nete najdes vela videi.
Ak nepomoze,asi sa lekarovi nevyhnes.
jamesonka
20.05.15,18:44
Cvičenie som skúšala a pomohlo, ale len trošička. Tá akupunkturistka, ku ktorej som chcela ísť je veľmi uznávaná a má dosť certifikátov, ale ja sa proste bojím. Poradila mi ešte nejaký prístroj Cellion alebo tak nejak, že je pristroj, ktorý pracuje podobne ako akupunktúra. Viete niekto čo to je za prístroj?
jamesonka
20.05.15,18:45
A ďakujem Vám za všetky rady :)
220870
20.05.15,18:54
Pokiaľ máte pohnuté stavce ,vyskočené platničky tak vám žiadny lekvár ani akupunktúra chrbticu nevylieči.Mám s tým problém aj ja .Ak chcete vyskúšať akupunktúru tak body ktoré zmierňujú bolesť od chrbtice sa nachádzajú na ušiach.Postláčajte si uši medzi prstami toľko koľko uvládzete od bolesti ,najmä ušné laloky.Stlmí to bolesť ale nevylieči ju.Bolesti s chrbticou môžu byť spôsobené obyčajným pádom niekedy v mladosti .Pokiaľ si ja pamätám tak naša generácia násť ročných nemala problémy s chrbticami a to sme makali v " burgini od rána do večera". S najväčšou pravdepodobnosťou to bude spôsobené stravou chemikáliami v nej obsiahnutými. Za ČSSR sme mali jedny z najprísnejších hygienyckých noriem na svete.Teraz je to naopak.
jamesonka
21.05.15,05:06
:D už som to našla, ale len v ČR
jamesonka
21.05.15,05:08
@220870 ďakujem za radu, je pravda,že prostredie je teraz natom veľmi zle a sami nevieme čo jeme, kedysi to bolo úplne ináč
lujza.j
21.05.15,05:57
Toto cele je len reklama na spomenuty pristroj....Celiion.....predpokladam,ze jej druhy nick...odpovie.....alebo nejaky cerstvy...
jamesonka
22.05.15,08:27
je mi ľúto, že Vám to tak príde, ale ja som sa tu bavila o svojich problémoch :(
Dav
22.05.15,11:17
Doviezť čokoľvek z ČR do SK je ten najmenší problém. Pre problémy s chrbticou chodím už veľa rokov na akupunktúru, ale k lekárke, ktorá má vyštudovanú klasickú medicínu a ktorá študovala až po získaní titulu MUDr. akupunktúru. Tá by v živote žiaden prístroj neodporúčala. A "okamžitá úleva" od bolesti je jedine obstrek, ale ten dáva ortopéd.
lujza.j
25.05.15,18:14
no už sme ta tu "čakali":D..si si dala na čas:---
buchač
25.05.15,18:16
no už sme ta tu "čakali":D..si si dala na čas:---
Poniektorí by si zaslúžili slovenskú akupunktúru...

Vidly " 4-5 ky " do chrbta...aj krívať by prestali..;)
arizona
01.06.15,18:23
Temu uzatvaram,nakolko bola iba umelo vytvorena,aby si zadavatelka mohla opat prihodit reklamu /ako aj v inych,jej zalozenych temach a nickoch.../