Peterr55
17.05.15,15:52
Dobrý deň chcel by som sa spýtať ako riešia dodávateľov majitelia barov reštaurácií, pohostinstiev mám mamysli kompletne zásobovanie Alkohol ,nealko,pivo víno, pochutiný typu horalky,chipsy a podobne.
Viem že týmto komplexným zasobovaním sa zaobera Heineken slovensko. Konkuruje im niekto alebo je to už monopol ? alebo majitelia vsádzajú na nakupovanie jednotlivých tovarov od rôzných výrobcou ? a alkohol berú z velkoskladov a pod. ??
A ešte jedna otázka ak by tu bol niekto kto berie alkohol od heinekenu aké ma ceny pre príklad 0,7l Borovička (koniferum) old herold :............? vodka nicolaus......? Ďakujem
avalik
17.05.15,14:08
Veď si vyžiadaj cenove ponuky a podľa nich sa rozhodni od koho budeš brať. Nečakaj, že tebe ako možnej konkurencii tu niekto bude vypisovať konkrétne čísla, ktoré si vyrokoval s dodávateľom.
buchač
17.05.15,14:27
Konkuruje im niekto alebo je to už monopol ? alebo majitelia vsádzajú na nakupovanie jednotlivých tovarov od rôzných výrobcou ? a alkohol berú z velkoskladov a pod. ??
======================================
Nože odpovedz...

...a Ty si čo myslíš ??? Skús dať ten svoj názor na svoje otázky.
Peterr55
17.05.15,14:42
Ja potrebujem odpovede na moje otazky neprosim o nazory
buchač
17.05.15,14:48
Peterr55 (Dnes 17:42) Ja potrebujem odpovede na moje otazky neprosim o nazory
===================================
Ako chceš...;)

Ale vraví sa..." komu niet rady,tomu niet pomoci "...
sosak
17.05.15,15:41
Majitelia barov, reštaurácii, hotelov riešia dodávky cez segment ho-re-ca, určený pre profesionálov, preštuduj si napr.: http://www.zpn.sk/site/akcie.html
https://www.google.sk/search?q=ho-re-ca&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=ZsRYVYz-JczsUrSUgLgG#q=dod%C3%A1vate%C4%BE+ho-re-ca
Peterr55
17.05.15,17:25
Diky za odpoved aj za ten link ja som myslel tu otázku tak že či sú ešte nieaký dodávatelia ktorí sa venújú takémuto komplexnému zásoboviu ako trebarz ten link čo si poslal lebo našiel som iba heineken takže preto som sa pýtal. Asi som len zle hladal