ivemar
23.05.06,12:40
Rada by som sa dozvedela, na zaklade coho by sa pri zistovani minimalneho zakladu pre vypocet zdravotneho poistenia ( podla vykladov na roznych skoleniach k RZ) nemal brat do uvahy stupen invalidity zamestnanca, ked to zakon o minimalnej mzde, na ktory sa zakon o zdravotnom (http://www.porada.sk/showthread.php?t=16146) poisteni odvolava, rozlisuje. Hoci uz text ciastocne invalidny a plne invalidny pouzity v zakone o minimalnej mzde nezodpoveda aktualnej terminologii pri posudzovani invalidity, existuje clenenie na znizenu pracovnu schopnost do a nad 70 %, co vlastne , podla mna je to iste.
(ospravedlnujem sa, ze som sa este nezorientovala a otazku som uverejnila aj v urcite nevhodnej teme - vypracovane otazky -mzdy)
malina
23.05.06,14:55
Stupeň invalidity zamestnanca sa do úvahy neberie preto, že zákon o zdravotnom poistení nerozlišuje invalidných dôchodcov podľa miery poklesu pracovnej schopnosti, ale podľa toho, či sú, alebo nie sú poberateľmi invalidného dôchodku. Podľa § 263 ods.1 a 2 zákona 461/2003 o sociálnom poistení sa od 1. 1. 2004 považujú za poberateľov ID aj poberatelia niekdajšieho ČID, aj keď ešte neboli prehodnotení. Z prehodnotených invalidných dôchodcov majú nárok na poberanie invalidného dôchodku iba tí, u ktorých bola zistená miera poklesu schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť nad 40 %.
Pri určovaní minimálneho vymeriavacieho základu na zdravotné poistenie, ktorý je u všetkých poberateľov invalidných dôchodkov 50 % z minimálnej mzdy, je teda rozhodujúce:
- u zatiaľ neprehodnotených: preukázanie rozhodnutia Sociálnej poisťovne o priznaní ČID alebo ID,
- u prehodnotených: preukázanie rozhodnutia Sociálnej poisťovne o zistenej miere poklesu schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť a o priznaní ID.