Riki5
18.05.15,11:09
Dobrý deň chcem sa spytať či už niekto z Vás mal nejaké skúsenosti s e-learningom poprípade poradiť niečo. Vyhliadnuté mám vzdelávanie cez upms.sk, ale vela sa o tom nedá nájsť, či už dobrých alebo zlých ohlasov. Vedeli by ste mi poradiť v blasti účtovníctva a ekonomiky? Vopred ďakujem
miselito
18.05.15,10:51
Zalezi na tom ci ti ide o nejaky titul, papier. Pretoze ak mas internet tak mas nekonecny zdroj informacii a nikto ti nebrani vzdelavat sa.
eronika1
18.05.15,11:38
Ja som studovala formou e-learningu cez Academiu Istropolitana Nova. Bola som na jednom stretnuti a potom to uz islo vsetko cez e-learning. Dostali sme prístupové heslá na stránku, mali sme tam vlastne mailove schranky, dostávali sme priebezne zadania, ktoré sme museli do urciteho terminu spracovat a zaslat. Priebezne nam tam pridavali aj teoriu. Na konci sme mali skusky, tiez cez PC - mali sme 45 minut na to, aby sme vyplnili test. Musel si sa nan, ale poctivo ucit, pretoze otazok bolo vela a za 45 minut si nemal sancu vyhladat odpovede v materialoch. Po ukonceni som dostala spravu, či som bola uspesna. Osvedcenie mi prislo pekne domov postou. Osvedčenie je plnohodnotne - akreditovane celozivotne vzdelavanie MŠ SR. Ja len doporucujem e-learningove vzdelávanie.
arizona
18.05.15,11:45
aj ti to pomohlo sa uplatnit v nejakej praci? Berie sa to ako plnohodnotne studium?
Riki5
18.05.15,11:52
dakujem, presne o takuto odpoved bol zaujem z mojej strany... a kolko to vlastne cele trvalo? a tiez v akej cene?
Riki5
18.05.15,12:07
No islo mi skor o nejake akreditovane vzdelavanie,kde je istota pravdivých a uzitocnych informacii.. pracujem a popri praci sa chcem posunut dalej s mojimi vedomostami
eronika1
19.05.15,04:25
cele to trvalo cca 3 mesiace. Ja som za to vtedy platila okolo 200 EUR.
eronika1
19.05.15,04:30
na osvedceni nemas nikde napisane, ze to bol e-learning. Berie sa to ako plnohodnotne studium. Zial ja som to zatial nestihla plne vyuzit - zmenila som zamestnanie. Ale viem, ze to zohralo istu rolu pri výbere mojej osoby na danu novu pracovnu poziciu.