Janca1234
19.05.15,06:45
Máme zamestnanca, ktorému boli doručené už 5 exekúcii, z toho dve sú prednostné. Jednu prednostnú a jednu neprednostnú sme mu už v tomto výplatnom období zrazili, teraz prišla tá druhá prednostná a dve neprednostné exekúcie. Ako mám riešiť túto situáciu? Mám začať zrážať zo mzdy len tie dve prednostné (a v akom pomere) a oznámiť exekútorom neprednostných exekúcii, že nie je možné vykonávať zamestnancovi ďalšie exekúcie kým nesplatí prednostné, alebo? Ďakujem veľmi pekne
misoft
19.05.15,04:53
Účtovníci poradia - ale laicky: preto sa vraví "prednostné", pretože sa musia vykonať prednostne (istotne sú to exekúcie za nejaké povinnosti - výživné a pod.).
Takže tým exekútorom s neprednostnými exekúciami to musíš oznámiť a začať vykonávať zrážky pre prednostné exekúcie.
Koľko má zostať robošovi - istotne živ. min. na neho a ním vyživované osoby (ale ako som písal - odborníci ti lepšie poradia - a možno i vyčíslia).
Kabaka123
19.05.15,04:58
Janca1234
19.05.15,05:02
tie prednostné sú zo sociálnej poisťovne. no musím si to teda radšej obvolať. ďakujem
Jana Motyčková
19.05.15,05:54
Z prvej tretiny zrážate podľa poradia (deň doručenia) bez ohľadu na to, či je pohľadávka prednostná alebo neprednostná. Druhá tretina ide na prednostnú exekúciu, zase podľa poradia, ak v to nie je výživné.
Kabaka123
19.05.15,16:18
neviem kto Ti dal neužitočnú ale ruším ju!!!
misoft
19.05.15,17:26
Nič si z toho nerobím :D. Niekto sa musel realizovať - jeho problém ....