sam3
19.05.15,17:15
Na "úrazovke" zam-kyni povedali, ze nepotrebuje paragraf od lekara, lebo jej plati ako" paragraf - celodenne osetrenie" lekárska správa s uvedenym datumom a casom kedy bola osetrena.
este som sa s niecim takym nestretla.
zamkyna mala nastupit na rannu zmenu od 06,00. lekarska sprava je vystavena 3 hod predtym.
aky je Vas nazor? ak jej uverim, mozem to uznat ako celodenne osetrenie?
resp. si to neguje...kedze celodenne osetrenie sluzi ako doklad o vykryti casu co mal byt zamnec v praci a na danom doklade je jasne uvedeny cas kedy bola osetrena, teda 3 hod pred nastupom na zmenu.
Dakujem.
Katy a R
19.05.15,15:29
ja by som poradila - nech ide s tou správou k svojmu lekárovi (na vyšetrenie) - on jej potvrdí, resp ak je nutné, tak jej aj DPN vypíše.
Mňa len zaráža (že či to srandovali ??) - lekársku správu by som predsa neukazovala kde komu (a určite nie v učtárni), však sú to citlivé údaje:eek:
sam3
19.05.15,15:32
jasne....len nasi zamci povacsine nemaju tolko IQ, ze by sa stopli a dany dokument nepredkladali hocikde... dakujem za radu. teda neuznam, nech si ide opytat Pcko, resp.nech cerpa D.
veronikasad
19.05.15,15:54
Nie, nemôžeš. Platené volno zamestnavatel poskytuje zamestnancovi na dobu ošetrenia a vyšetrenia v zdravotníckom zariadení. Na úrazovke určite nebola do konca pracovnej smeny.
sam3
19.05.15,15:57
Dakujem Veronika, suhlasim.