Kabaka123
20.05.15,06:46
Naše PC sú na doméne. Včera som z technických príčin nemohla pracovať na svojom PC, tak som použila iný. Cez doménu som sa napojila na Moje dokumenty, stiahla som si ich na USB kľúč. Otvorilo ich. Prepla som sa do druhého užívateľského účtu toho istého PC a súbory mi neotvorilo... Vypísalo, že Príkaz sa nedá spustiť. Dnes som už na svojom PC..., ale zaujímalo by ma, prečo táto chyba nastala.
ivka70
20.05.15,05:04
Predpokladam, ze to je obmedzenim opravneni jednotlivych uzivatelov.
Aj pri kopirovani suborov z tvojich dokumentov si subory "pamatali" opravnenia, ktore v mojich dokumentoch ma len ten konkretny uzivatel a a preto dalsieho uzivatela k nim jednoducho nepustili.

Videl by ich administrator, ktory ma opravnenie na vsetky uzivatelske konta v PC.

Ak chces predist takymto obmedzeniam, je lepsie subory poslat mailom tomu, kto by ich mal pouzivat, pokial nejde ich ulozit do nejakeho spolocneho adresara, akm maju obaja pristup s rovnakymi opravneni9ami.
Kabaka123
20.05.15,05:42
s tými súbormi som potrebovala pracovať len ja... ale ďakujem za ponúknuté vysvetlenie...môže byť, že toto obmedzenie bolo spôsobené práve tými oprávneniami...
ivka70
20.05.15,05:49
V takom pripade staci poslat si ich na mail sama sebe :) Vtedy stratia opravnenia viazane k adresaru, odkial su.
Kabaka123
20.05.15,06:59
tak to mi je jasné... že som si ich môžem poslať..., ale nie je to potrebné, lebo sa k nim môžem dostať z ktoréhokoľvek PC cez doménu...