Aňa30
20.05.15,08:47
Dobrý deň.
Viete niekto podrobnejšie info o firme Dôveryhodná Firma" je
Centrum Výskumu Názorov Zákazníkov s.r.o.???
Nakoľko som od nich žiadala podrobnejšie informácie o prieskume danej firmy a sľúbili mi to pred dvomi týždňami, že mi to pošlú a stále nič....
Odpoveď danej osoby bola, že firma si vyberie par firiem o ktorých robí prieskum, myslím si, že ak ho robí cez internet mala by som nájsť na ňom niečo o tom ale vôbec nič som tam nenašla. A potom nerozumiem podľa čoho predáva certifikáty firmám o dôveryhodnosti.
Danej osobe boli sľúbené všetky papiere a dokumenty, aj tie ktoré sa týkali výskumu, že jej budú zaslané na adresu..... teda okrem certifikátu všetko. Po otvorení obálky tam bol iba certifikát ktorý nemá žiadnu hodnotu pre majiteľa firmy a par nalepiek....
Dajú sa vymáhať od takejto firmy späť peniaze?
avalik
20.05.15,07:01
No stačí pozrieť ich stránku a zistíš, že objednanú službu splnili ak ti dodali:
- certifikát v tlačenej podobe, vytlačený na vysoko kvalitnom papieri.
- prihlasovacie údaje,
- nálepky vysokej kvality, vodeodolné a majú dlhú životnosť
za 49,-€? No nekúp to! :D

Ale máš aj skúsenosť a možno ti to umožní nenaletieť na podobnú "lákavú" ponuku v budúcnosti.
misoft
20.05.15,11:59
Aňa, Aňa .... si ďalšia, ktorá naletela tým akože "certifikačným" firmám. Je to odrb, tie ich certifikáty majú hodnotu toaletného papiera!
Ice dive
20.05.15,12:20
za 49 € je to pomerne lacné školné... mne takto volali, Hospodárskych novín, že moja firma bola vyhodnotená ako spoľahlivý obchodný partner, a že mi pošlú certifikát, ktorý si môžem zarámovať v obchodných priestoroch, certifikát aj v elektronickej podobe + uverejnenie v zozname spoľahlivých firiem v nejakom vydaní... na moju otázku čo táto reklama stojí tak odpoveď bola že 198 € - tak som pekne zaďakoval za danú reklamu a rozlúčili sme sa... ale inak je to celkom ideálny biznis plán... pošle sa zopár certifikátov, uverejní sa firma v dajakom zozname a ak človek nie je dostatočne obozretný tak si zaplatí takúto "reklamu"... niečo podobné čo chodí zo zahraničia a tvári sa ako Bruselský obchodný register a žiadajú doplnenie údajov ako IČ DPH a po zaslaní požadovaného údaju ste vlastne podpísali zverejnenie v ich zozname za 873 € na rok s viazanosťou tri roky...
Adamko2010
27.10.15,12:53
aj mňa oslovili, mám firmu v Trenčíne. Najprv som im vysvetlil, že nemám čas, volali mi opäť asi o týždeň. Vtedy som si dal námahu a slečnu som si vypočul. Keďže nebola doterná a mala príjemný hlas :) tak som počúval.

Vysvetlila mi, že ja vlastne nebudem platiť za ich certifikát ale za elektronickú vizitku a suma necelých 64 eur nie je tak vysoká, aby ma položila. Takže som sa nechal ukecať. Do 3 dní mi zvonil kuriér a zásielku mi doniesol. Popozeral som ich web a nevedel som nájsť tie prihlasovacie údaje o ktorých mi vraveli. Tak som im volal späť a pani mi hneď vysvetlila a nasmerovala ma ako sa správne prihlásiť. V obálke od kuriéra som dostal som certifikát spolu s prihlasovacími údajmi do elektronickej vizitky, faktúru, nálepky a čestné prehlásenie o jednorázovej platbe, čo je super, nakoľko ma to neviaže k ničomu a vizitku viem používať ako dlho chcem a v budúcnosti nemusím za ňu viac platiť.

Takže summa sumárum - vizitka mi fičí skoro 2 mesiace a som spokojný, dokonca nám vďaka nej pribudol nový obchodný partner. Samozrejme, je to vec názoru. za mňa určite super.
Oliwa
27.10.15,13:07
Mýliš sa, misoft... pre Ańu majú hodnotu 49 €...
misoft
27.10.15,14:04
Pre ňu majú hodnotu straty 49€ - pre "firmu" zisk 49€ a za kus nič nehovoriaceho papiera.