segedin@azet.sk
22.05.15,19:21
nechciac som podviedla mojho muza velmi ho milujem a nechcem hostratit mam tri deti a dve vnucata bola som pod alkoholickom napoji oslavovali sme narodeniny mojej nevesti a stalo sa neprijemne moj muz nevie o nicom lenze ja neviem tak zit to sa neda ale nemozem mu povedat co sa mi stalo to bol velky omil a neviem stim tak zit potrebovala by som radu alebo pomoc co mam dales robit ak mi nikto bude chciet pomoct tak ostatne viacej budem pisat co ide okolo mna dalej dakujem
taiko
22.05.15,17:27
nechciac som podviedla mojho muza velmi ho milujem a nechcem hostratit mam tri deti a dve vnucata bola som pod alkoholickom napoji oslavovali sme narodeniny mojej nevesti a stalo sa neprijemne moj muz nevie o nicom lenze ja neviem tak zit to sa neda ale nemozem mu povedat co sa mi stalo to bol velky omil a neviem stim tak zit potrebovala by som radu alebo pomoc co mam dales robit ak mi nikto bude chciet pomoct tak ostatne viacej budem pisat co ide okolo mna dalej dakujem
Noze skus dat niekde nejaku bodku, ciarku, nejake velke pismeno. Sak toto sa neda citat
arizona
22.05.15,17:41
A co chces aku radu???
Spravila si,co si spravila...muz o tom nevie,takze on sa netrapi. Trap sa s tym nadalej sama.
Ak nevydrzis,zdover sa muzovi... A potom nam napis,co mas noveho...

Babka by sa mala radsej doucit slovencinu :-(
lujza.j
22.05.15,17:56
máš iba dve možnosti... "čo oko nevidí srdce neboli" a "žiť" tak dalej s manželom ktorého miluješ....
alebo pre "pokoj v tvojej hlave a srdci"to manželovi,ktorého miluješ povieš....

je vlastne jedno čo urobíš....život už nikdy nebude taký aký bol predtým....
buchač
22.05.15,18:30
nechciac som podviedla mojho muza ...

Nie si prvá a ani posledná...

-------------------------------------------------------

Miroslav Plzák byl známý svým neutuchajícím vtipem a pozitivním přístupem k životu. Jeho promluvy o vztazích a sexu ovlivnily celé generace.

Mezi legendární výroky vešlo ono známé "zatloukat, zatloukat, zatloukat", když v partnerství přijde řeč na nevěru.
Mária27
22.05.15,18:31
Každý človek urobí v živote hlúposti, ktoré ho mrzia celý život. Hlavne sa treba poučiť.
Minulosť nechaj tam, ži pre budúcnosť!
Bolesť si nechaj pre seba, časom sa zmierni. Nech ju nepocíti aj on!
pavol54
22.05.15,18:50
keby sme ešte tak vedeli vek vnúčat. lebo teraz som sa dozvedel v súťaži na stv 1 že najstarší otec ind 96 matka 56, takže ...
Mila123
22.05.15,18:56
keby sme ešte tak vedeli vek vnúčat. lebo teraz som sa dozvedel v súťaži na stv 1 že najstarší otec ind 96 matka 56, takže ...
opravím ťa, otec Ind mal 98 a matka niečo po 50. -tke....
duves
22.05.15,19:16
riešenie: najbližší rimsko katolicky kostol, 20x otčenáš a 10x zdravasmaria a do kasičky 100€.
Anika61
22.05.15,19:59
Čo si si navarila-to si pekne zjec...a prehodiť na svojho muža tvoje náhle ,,pominutie zmyslov''len preto aby sa tebe ulavilo...co cakas?...rozhresenie,..neulaví sa ti...nikdy mu to nepovedz ak ho tak miluješ....stáva sa-ale nemalo by ,ak niekoho milujeme..
bodliak
23.05.15,05:44
To je ta nova porada.
Babka spravi "omil" a podvedie dedka.
Sopliaka zaujima, ci mu na ntb pojde hra.
Idem het.
mahony1
23.05.15,06:54
Plny suhlas s Maria27 a s Anika61. Skutok si spravila ty, ty si zan nes zivotom aj zodpovednost. Ked to svojmu muzovi povies, prenasas zodpovednost za svoje ciny na neho. Co cakas, ze urobi?
evuš
23.05.15,07:01
Myslím, že téma je "umelá", už len kvôli pravopisným chybám....

Ak nie je.... Nevrav to nikdy nikomu !! A už vôbec manželovi, zlomí ho to...áno, chybu si spravila, ale keď Ťa to trápi, uvedomuješ si to...musíš s tým žiť, bohužial sama....ak to povieš mužovi, budete nešťastní obaja...takto si "len Ty"...

Ostatným : "nesúď, aby si nebol súdený".....
lacotinka
23.05.15,09:25
Plny suhlas s Maria27 a s Anika61. Skutok si spravila ty, ty si zan nes zivotom aj zodpovednost. Ked to svojmu muzovi povies, prenasas zodpovednost za svoje ciny na neho. Co cakas, ze urobi?


Babka si vrzla (roztiahla nohy ) z roztopaše a teraz NIE je schopná povedať pravdu ani sama sebe

" nechciac som podviedla mojho muza"

lebo " nechciac " sa inak volá znásilnenie
lacotinka
23.05.15,09:31
nechciac som podviedla mojho muza velmi ho milujem a nechcem hostratit mam tri deti a dve vnucata bola som pod alkoholickom napoji oslavovali sme narodeniny mojej nevesti a stalo sa neprijemne moj muz nevie o nicom lenze ja neviem tak zit to sa neda ale nemozem mu povedat co sa mi stalo to bol velky omil a neviem stim tak zit potrebovala by som radu alebo pomoc co mam dales robit ak mi nikto bude chciet pomoct tak ostatne viacej budem pisat co ide okolo mna dalej dakujem

čul taká drobnosť, že ským :D

Lebo to vyzerá na blízku (asi nepríbuznú) rodinu
" narodeniny mojej nevesti "
- svat (dostal chuť si zatrt..ť )
- jeho brat



PS

Minulosť neviem meniť ani ja

takže pre budúcnosť :



Ak nevieš piť, tak radšej nepi !
pavol54
23.05.15,10:19
nechciac som podviedla mojho muza velmi ho milujem a nechcem hostratit mam tri deti a dve vnucata bola som pod alkoholickom napoji oslavovali sme narodeniny mojej nevesti a stalo sa neprijemne moj muz nevie o nicom lenze ja neviem tak zit to sa neda ale nemozem mu povedat co sa mi stalo to bol velky omil a neviem stim tak zit potrebovala by som radu alebo pomoc co mam dales robit ak mi nikto bude chciet pomoct tak ostatne viacej budem pisat co ide okolo mna dalej dakujem

čul taká drobnosť, že ským :D

Lebo to vyzerá na blízku (asi nepríbuznú) rodinu
" narodeniny mojej nevesti "
- svat (dostal chuť si zatrt..ť )
- jeho brat



PS

Minulosť neviem meniť ani ja

takže pre budúcnosť :



Ak nevieš piť, tak radšej nepi !
alebo pi ešte viac aby si o tom nevedela
Príde slečna do baru objedná jeden džin , druhý až x tý spadne pod stôl, všetci vytr..ú, na druhý deň to isté tretí deň si dá borovičku a barman sa pýta prečo tá zmena ona že: "po džine ma páli bobor"
bettylou
01.06.15,18:32
no, možeš povedať:
nielenže budeš za k..u, ale ešte aj za celkom sprostú. :D