evuš
22.05.15,22:55
Najlepšie odpovedá......

Medzi najlepšími je človek, čo tu nebol pol roka a najlepšie dnes radí ????
Luje5 to z celého srdca doprajem, ale vážne tu nebola pol roka..... Porada zostáva obrovským hnusným FB ????
Peggynka
22.05.15,21:25
Dnes(teda včera :D) je to tu celé rozhasené...ja som sa ráno prihlásila,chcela odoslať koment (prvý) a napísalo mi,že musím dodržať 30s,aby som ho mohla pridať :eek: A to mi robilo celý deň.A Luja5 ani nevie,že tu dnes dobre radí :)
avalik
22.05.15,21:39
niekto číta jej príspevky a dáva im užitočné
lapejko
23.05.15,04:25
nepereživaj...
misoft
23.05.15,05:25
Peggy - klídek! Ako Val písala, stačí aby niekto prečítal jej príspevky a dal plusko a hneď vyskočí.
Veď i ja som toť nedávno dostal užitočné za príspevok spred roka :D. A zabijem sa?
Peggynka
23.05.15,05:31
Peggy - klídek! Ako Val písala, stačí aby niekto prečítal jej príspevky a dal plusko a hneď vyskočí.
Veď i ja som toť nedávno dostal užitočné za príspevok spred roka :D. A zabijem sa?
Môžem sa podeliť s tebou,mám dosť "klídku" ,hehe...:):):) Mňa len tak niečo nerozhodí.
evuš
23.05.15,05:42
Mňa bodovanie, plusy i mínusy naozaj netrápia...ale keď som včera zbadala, že dobre radí, chcela som jej napísať, lebo tu dávno nebola..bola som sklamaná a znechutená, keď som zistila ako to vlastne je.....
buchač
23.05.15,05:47
Najlepšie odpovedá......

... Porada zostáva obrovským hnusným FB ????


....hehehe.....šak "zdieľaj".....poprípade urvi..."páči sa mi"....;) :D :D :D
arizona
23.05.15,05:48
Evus,bud jej naozaj niekto ocenil starsie prispevky,alebo mozno slo aj o techn.chybu.
Mohla si zalozit temu v rubrike Porada-chyby Porady,dat jej zodpovedajuci presnejsi nazov a Richard to mohol overit.
misoft
23.05.15,05:54
evuš
23.05.15,05:56
Ospravedlňujem sa, len ma to rozhodilo...je to už jedno....
Nebola tu pol roka a to ma štve.....lebo.....
Juraj, trhni si labkou, FB je pre mňa len jeden hnusný brloh ...ale Ty ho asi máš rád, keď furt točíš o LIKE ....:D
avalik
23.05.15,05:56
Urcite boli ocenene starsie prispevky, ja som tiez dostala bod v starsej teme a prispevky tam ma aj Luja5 ;)

a co je na tom tle ked niekoho rady/nazory su uzitocne aj po dlhom case?

PS: aky to ma suvis s "hnusnym" FB?
kopretinka
23.05.15,06:05
Mohla si zalozit temu v rubrike Porada-chyby Porady,dat jej zodpovedajuci presnejsi nazov a Richard to mohol overit.
Richard už dávno nič neoveruje....
furt mi neukazuje všetky moje založené otázky a témy a furt sa ani nevyjadril k tomu,že sa mi niektorá otázka nedá upraviť.
evuš
23.05.15,06:07
Avalik, písala som : keď som zbadala, že dobre dnes radí, išla som jej písať ss, keď som zistila, že tu vôbec nie je ... Chápeš ? Nič iné v tom nie je... FB nemusím, myslím, že tam si ľudia liečia komplexy...ale to je môj názor ;)
Poprosím, kto môže, nech tému uzavrie a je koniec....
Mňa sklamalo poznanie, že Luja5 tu proste nie je už toho 1/2 roka...
buchač
23.05.15,06:15
Ospravedlňujem sa, len ma to rozhodilo...je to už jedno....
Nebola tu pol roka a to ma štve.....lebo.....
Juraj, trhni si labkou, FB je pre mňa len jeden hnusný brloh ...ale Ty ho asi máš rád, keď furt točíš o LIKE ....:D

Decko mojo....ZLE si pochopila moju iróniu...
Na Booku Fasov som síce aj ja...ale to ešte neznamená. že som f.a.s. ...;)
Som tam len kvôli rodinným príslušníkom...
sito
23.05.15,06:23
evuš, je tam, že DNES, ale sa to prelína cez dni.

O systéme rozhodol šéfko.

O tom kto tu kedy zavíta, rozhoduje každý sám.

O tom, či je rada dobrá, tiež každý sám, okrem radcu.

O tom, aký čas v akom poradí sú umiestnení v tabuľke ti čo dobre radia " DNES" rozhodujú poraďáci, ak nepribúdajú nové hlasy za odpoveďe, tak dnes môže trvať aj tri dni, že?

Ale nevadí to, či?

Hlavne, že rada je dobrá, že pomohla ...
evuš
23.05.15,06:27
Nie, ja som sa potešila, že ju tu vidím a hneď sklamala, že nie !!!
sito
23.05.15,09:06
Som rád, že máš radosť ... aj ja mám, keď sa tu objaví raz za pol roka luja5. Ešte väčšiu, keď sa tu objaví niekto, kto sa rozhodol, prestal chodiť na poradu od jej vynovenia, je tu, teda nie je tu hodne takých ...
lacotinka
23.05.15,09:08
nepereživaj...

radšej prežúvaj
lacotinka
23.05.15,09:10
Peggy - klídek! Ako Val písala, stačí aby niekto prečítal jej príspevky a dal plusko a hneď vyskočí.
Veď i ja som toť nedávno dostal užitočné za príspevok spred roka :D. A zabijem sa?

a aspoň si to už skúšal ?
misoft
23.05.15,09:13
Nevyrývaj! Na tvoje kecy nie sme zvedaví...
lacotinka
23.05.15,09:15
Nevyrývaj! Na tvoje kecy nie sme zvedaví...

Najprv hodnoť svoje :D
misoft
23.05.15,09:22
Ozaj? Pozri si svoje príspevky a zistíš, kto ju porušuje.
evuš
23.05.15,11:09
Avalik, písala som : keď som zbadala, že dobre dnes radí, išla som jej písať ss, keď som zistila, že tu vôbec nie je ... Chápeš ? Nič iné v tom nie je... FB nemusím, myslím, že tam si ľudia liečia komplexy...ale to je môj názor ;)
Poprosím, kto môže, nech tému uzavrie a je koniec....
Mňa sklamalo poznanie, že Luja5 tu proste nie je už toho 1/2 roka...

Ty si ešte na Porade :
mladé
sprosté
=
napriek tomu, že doobeda si písala sprostosti
o piatej Lujke
že dobre radí aj keď tu nie je

tak som ťa (aby si nefňukala) "predklikal" :

Dnes dobre radia

Mária27
Chobot
evuš
luja5
Tweety
ivka7

Si úbohý, navyše nevieš čítať, písala som o niečom inom, než si vydedukoval...