maryann
24.05.06,09:38
Ahojte poraďáci,

chcela by som sa spýtať, čo všetko potrebuje zamestnávateľ, keď prijíma nového zamestnanca do PP?
Občiansky preukaz, kartička poistenca, číslo účtu... toto mi je jasné, je to potebné k uzavretiu pracovnej zmluvy. Ale aké potvrdenia potrebuje z predchádzajúceho zamestnania? Je to zápočtový list a ďalej? A čo v príp., že zamestnanec bol nezamestnaný alebo na materskej (príp. rodičovskej) dovolenke? Na čo všetko netreba zabudnúť?
Ď.
katkaj
24.05.06,07:45
Ahojte poraďáci,

chcela by som sa spýtať, čo všetko potrebuje zamestnávateľ, keď prijíma nového zamestnanca do PP?
Občiansky preukaz, kartička poistenca, číslo účtu... toto mi je jasné, je to potebné k uzavretiu pracovnej zmluvy. Ale aké potvrdenia potrebuje z predchádzajúceho zamestnania? Je to zápočtový list a ďalej? A čo v príp., že zamestnanec bol nezamestnaný alebo na materskej (príp. rodičovskej) dovolenke? Na čo všetko netreba zabudnúť?
Ď.

U nás keď prijmame zamestnanca tak mu dám vypísať vyhlásenie na zdanenie príjmov FO a k tomu osobný dotazník kde mi napíšu aj číslo účtu a zdravotnú poisťovňu. Kartičku poistenca ani nič také nevyžadujeme,len zápočtový list a prípadne potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa.
Nič iné špeciálne ma nenapadá
maryann
24.05.06,07:57
A čo v prípade, ak zamestnanec nebol predtým zamestnaný a bol vedený na úrade práce? Ten tiež vydáva nejaké potvrdenie?
A ak by to bola žena, ktorá bola na rodičovskej dovolenke, vtedy vydáva potvrdenie sociálna poisťovňa?
katkaj
24.05.06,08:02
A čo v prípade, ak zamestnanec nebol predtým zamestnaný a bol vedený na úrade práce? Ten tiež vydáva nejaké potvrdenie?
A ak by to bola žena, ktorá bola na rodičovskej dovolenke, vtedy vydáva potvrdenie sociálna poisťovňa?

úrad práce vydáva potvrdenie odkedy dokedy bol človek evidovaný. To potom zahrnieš do zápočtu keď to tam nebude. A predpokladám,že keď je žena na rodičovskej tak je u nejakého zamestnávateľa takže ten by jej to mal dať to obdobie do zápočtu.
A pokiaľ by žena na rodičovskej bola SZČO tak sociálna poisťovňa vydá potvrdenie.
Johanka
24.05.06,08:38
U nás keď prijmame zamestnanca tak mu dám vypísať vyhlásenie na zdanenie príjmov FO a k tomu osobný dotazník kde mi napíšu aj číslo účtu a zdravotnú poisťovňu. Kartičku poistenca ani nič také nevyžadujeme,len zápočtový list a prípadne potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa.
Nič iné špeciálne ma nenapadá
Potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa vy ako nový zamestnávateľ nepotrebujete. Podľa mňa je to "intímny" doklad zamestnanca. Ak Vás bude po skončení zdaňovacieho obdobia žiadať o ročné zúčtovanie dane, tak Vám toto potvrdenie predloží ako prílohu žiadosti.
Osobne nie som za vypĺňanie osobných dotazníkov. Ak narazíte na sčítaného zamestnanca, môžete sa s ním dostať do sporu kvôli § 13 Zákonníka práce - Zákaz diskriminácie. Keď nejaký osobný dotazník, tak v takej podobe, aby nevznikol dôvod na zamestnancovu sťažnosť.
Ešte drobné upozornenie - pozor na ochranu osobných údajov ;) .
Ingrid G.
24.05.06,08:47
U nás keď prijmame zamestnanca tak mu dám vypísať vyhlásenie na zdanenie príjmov FO a k tomu osobný dotazník kde mi napíšu aj číslo účtu a zdravotnú poisťovňu. Kartičku poistenca ani nič také nevyžadujeme,len zápočtový list a prípadne potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa.
Nič iné špeciálne ma nenapadá

Mňa ešte napadá nasledovné:
- potvrdenie o vzdelaní - maturitné vysvedčenie, vysokoškolský diplom
- napr. pre profesiu kuriča - kuričský preukaz, pre profesiu vodiča - vodičský preukaz, ....
- pre profesie vyžadujúce si bezúhonnosť - odpis (výpis) z registra trestov
- pre určité profesie potvrdenie od lekára o spôsobilosti vykonávať určitú profesiu
- súhlas so spracúvaním osobných údajov
(Ak ma ešte niečo napadne, doplním.)
katkaj
24.05.06,08:55
Potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa vy ako nový zamestnávateľ nepotrebujete. Podľa mňa je to "intímny" doklad zamestnanca. Ak Vás bude po skončení zdaňovacieho obdobia žiadať o ročné zúčtovanie dane, tak Vám toto potvrdenie predloží ako prílohu žiadosti.
Osobne nie som za vypĺňanie osobných dotazníkov. Ak narazíte na sčítaného zamestnanca, môžete sa s ním dostať do sporu kvôli § 13 Zákonníka práce - Zákaz diskriminácie. Keď nejaký osobný dotazník, tak v takej podobe, aby nevznikol dôvod na zamestnancovu sťažnosť.
Ešte drobné upozornenie - pozor na ochranu osobných údajov ;) .

Potvrdenie o príjme ja nutne nevyžadujem ale ľudia majú veľakrát automaticky vo zvyku ich nosiť. Súhlasím,že je to dosť "chulostivý" doklad.
A samozrejme,že osobný dotazník je individuálnou záležitosťou každého zamestnávateľa,dá sa upraviť pre potreby každého;)

A s tou ochranou osobných údajov plne súhlasím aj keď mám veľakrát pocit že ju dodržiavame len my mzdári,účtovníci a ekonómovia:o
helas
24.05.06,08:57
maryann
24.05.06,09:09
Ďakujem všetkýýýýýýým.
jana32
24.05.06,10:49
Potvrdenie o príjme od predchádzajúceho zamestnávateľa vy ako nový zamestnávateľ nepotrebujete. Podľa mňa je to "intímny" doklad zamestnanca. Ak Vás bude po skončení zdaňovacieho obdobia žiadať o ročné zúčtovanie dane, tak Vám toto potvrdenie predloží ako prílohu žiadosti.
Osobne nie som za vypĺňanie osobných dotazníkov. Ak narazíte na sčítaného zamestnanca, môžete sa s ním dostať do sporu kvôli § 13 Zákonníka práce - Zákaz diskriminácie. Keď nejaký osobný dotazník, tak v takej podobe, aby nevznikol dôvod na zamestnancovu sťažnosť.
Ešte drobné upozornenie - pozor na ochranu osobných údajov ;) .

Používam osobné dotazníky, ktoré bežne dostať v ŠET, tak rozmýšľam čo také by sa tam dalo považovať za diskrimináciu. Prípadne Johanka vieš mi prilepiť nejaký vzor " nediskriminačného " dotazníka? Vďaka