Jóžin z Bážin
25.05.15,08:43
chcem zacat podnikat popri zamestnani. moj zdroj podnikania by mal byt s pestovanim byliniek (mäta, salvia, medovka, stevia, chilli) s ich naslednym predajom. chcel by som vediet, ci je to spravne "odvetvie" zaciaatku podnikania na dedine... som si vedomy, ze na tom zo zaciatku nezarobim, ale dufam, ze postupne sa mi zacne darit a zacnem pestovat kriky, popinave rastliny, stromy, atd.
jslancik
25.05.15,08:12
tak teda veľa šťastia. Zaujímavý spôsob, snáď by to malo vyjsť. Predpokladám, že na začiatok to nebudeš riešiť na s.r.o alebo živnosť.
Jóžin z Bážin
25.05.15,08:42
chcl by som zalozit lesnu skolku a nechcem si kvoli tomu brat uver... chcem zacat pomaly s obmedzenimi rastlinami a mnozstvom........ ale casom by som chcel riesit zivnost...
ivka70
25.05.15,08:46
Casom? A ako chces predavat tie bylinky?
Katy a R
25.05.15,08:47
.. ako "babka kořenářka" :) ;)
jslancik
25.05.15,08:47
žeby prebytky? alebo na inzerát.
Jóžin z Bážin
25.05.15,08:52
najprv by siom chcel medzi znamymi a postupne cez net...
IIla
26.05.15,14:51
Myslím si, že je to dobrý nápad. Otázka však je, či máte predajné zručnosti, resp. potenciálnych odberateľov.



Pri začatí podnikania sa Vám možno zídu informácie z nasledujúceho článku:

http://www.podnikajte.sk/start-podnikania/c/908/category/pravne-formy/article/samostatne-hospodariaci-rolnik.xhtml
Jóžin z Bážin
26.05.15,20:50
dakujem za stranku... chcem zacat s tymi bylinkami a postupne zalozit lesnu skolku.... najprv chcem ziskat potrebne skusenosti s pestovanim "lahsich" rastlin a postupne ziskat skusenosti s pestovanm stromov... a nechcem si zbytocne brat v banke uver... chcel by som kupit par semien zo stromocv mierneho pasma a v pripade uspechu zacat pestovat a predavat vo vacsom...
marjankaj
26.05.15,21:11
"lahsich" rastlin ="mariška"?
No len aby si nenarazil:rolleyes: