zrzulka
24.05.06,10:54
Prosím poraďte mi čo s dôchodcom, ktorý pracoval do 19.septembra na dohodu, od 20. septembra do konca roka pracoval na základe pracovnej zmluvy. Príjem v jednotlivých mesiacoch nemal vyšší ako 43 095. Je povinný podať ročné zúčtovanie?
jankasm
24.05.06,09:14
Nie, nemusí. Dohodu mal v mesiaci september kedy mal už aj pracovný pomer, preto sa na príjem z dohody neprihliada.
dracica
09.04.08,07:10
dobrý deň chcela by som sa spýtať prac. zmluva uzatvorená s dôchodcom sa nejakým spôsobom líši od bežnej prac. zmluvy uzatv. so zamestnancom nie je tam nejaké obmedzenie čo sa týka odpr. hodín ???
katka50
09.04.08,07:24
dobrý deň chcela by som sa spýtať prac. zmluva uzatvorená s dôchodcom sa nejakým spôsobom líši od bežnej prac. zmluvy uzatv. so zamestnancom nie je tam nejaké obmedzenie čo sa týka odpr. hodín ???
Pracovná zmluva sa ničím nelíši. Dôchodca je zamestnanec ako každý iný. Je rozdiel pri výpočte mzdy. Dôchodca, ani zamestnávateľ neplatí inv.poist. a poist. v nezamest. a ak bol dôchodcom k 1.1.2008 nemá nárok na nezd. časť základu dane.
Zuzka2510
15.04.08,09:06
Ahojte poraďáci. Ja by som sa tiež chcela spýtať môže starobný dôchodca pracovať na prac. zmluvu riadne 40 hod./ týždenne? Nebude mu nejako siahnuté na dôchodok ak mesačne zarobí okolo 10 000,- Sk? Ďakujem
jankasm
15.04.08,09:13
Ahojte poraďáci. Ja by som sa tiež chcela spýtať môže starobný dôchodca pracovať na prac. zmluvu riadne 40 hod./ týždenne? Nebude mu nejako siahnuté na dôchodok ak mesačne zarobí okolo 10 000,- Sk? Ďakujem

Nie, nebude mu nijako siahnuté na dôchodok :o ani keby zarobil milión. :---
Môže pracovať koľko sa mu zachce.
Aspoň zatiaľ. Nikde však nie je napísaná, že sa to nezmení pri zmene zákona o SP.
sta
30.04.08,07:55
Prosím poradíte mi, akú zmluvu máme uzavrieť s dôchodcom? Vykonáva pre nás rôzne pomocné práce v období cca od marca do septembra, niekedy odpracuje celý mesiac, ninokedy iba niekoľko dní do mesiaca. Doteraz bol na DoVP, ale tento mesiac prekročí 350 hodín. Chceli sme ho zamestnať na pracovnú zmluvu, ale neviem aký pracovný úväzok mu tam dať, keď odpracuje niektorý mesiac iba 10 dní, zvyšok mu mám dať neplatené voľno, alebo ako to poriešiť? :confused:
Príkazná zmluva by asi nemohla byť, pretože jeho práca má všetky znaky závislej práce.
Vopred ďakujem za každú radu :o
sta
30.04.08,10:34
Prosím poradíte mi, akú zmluvu máme uzavrieť s dôchodcom? Vykonáva pre nás rôzne pomocné práce v období cca od marca do septembra, niekedy odpracuje celý mesiac, ninokedy iba niekoľko dní do mesiaca. Doteraz bol na DoVP, ale tento mesiac prekročí 350 hodín. Chceli sme ho zamestnať na pracovnú zmluvu, ale neviem aký pracovný úväzok mu tam dať, keď odpracuje niektorý mesiac iba 10 dní, zvyšok mu mám dať neplatené voľno, alebo ako to poriešiť? :confused:
Príkazná zmluva by asi nemohla byť, pretože jeho práca má všetky znaky závislej práce.
Vopred ďakujem za každú radu :o

posúvam....
VERONIKA6
30.04.08,10:51
Zamestnaj ho na kratší pracovný úväzok, napr. na polovičný.
sta
30.04.08,10:54
Zamestnaj ho na kratší pracovný úväzok, napr. na polovičný.

ďakujem Veronika, len tam je problém, že on odrobí jeden mesiac celý (každý deň 8 hod.) a ďalší odrobí napr. len tých 10 dní po 8 hodín, pretože nie je viac roboty :o môžem ho dať aj na plný úväzok, ale čo potom s tými dňami, ktoré neodpracuje, mám mu dať neplatené voľno?
VERONIKA6
30.04.08,11:00
ďakujem Veronika, len tam je problém, že on odrobí jeden mesiac celý (každý deň 8 hod.) a ďalší odrobí napr. len tých 10 dní po 8 hodín, pretože nie je viac roboty :o môžem ho dať aj na plný úväzok, ale čo potom s tými dňami, ktoré neodpracuje, mám mu dať neplatené voľno?
Keď mu dáš neplatené voľno, musíš za neho platiť odvody z minimálnej mzdy.
sta
30.04.08,11:03
Keď mu dáš neplatené voľno, musíš za neho platiť odvody z minimálnej mzdy.

No a bol by problém ak by bol platený od hodiny? Čiže by mal hodinovú mzdu? A preplatilo by sa mu len toľko hodín koľko odrobil?
VERONIKA6
30.04.08,11:09
Ale Ty predsa musíš aj do pracovnej zmluvy zamestnancovi napísať ustanovený týždenný pracovný čas, či je 40 hod. alebo kratší. Tak isto si ho musíš zadať do počítača.
fizzy
05.05.08,08:58
Prosim Vas, ked starobny dochodca na DoPČ ma odmenu vyssiu ako 5.000,- bude z tejto odmeny platena preddavkova dan? Odvody a ani jeho dochodku sa netika ziadna zmena pokial sa nemylim?
renata77
29.05.08,11:49
Dobrý deň. Ideme zamestnať dôchodcu na dohodu o vykonaní práce, ako je u neho s platením dane, strhávame mu preddavkovú daň, alebo aj on má nárok na nezdaniteľnú časť?
KvetkaK
29.05.08,13:11
Dobrý deň. Ideme zamestnať dôchodcu na dohodu o vykonaní práce, ako je u neho s platením dane, strhávame mu preddavkovú daň, alebo aj on má nárok na nezdaniteľnú časť?
Ak bol dôchodom už od začiatku roku, tak nemá nárok na nezdaniteľnú časť. Ak bude jeho dôchodok za celý rok nižší ako nezdaniteľná časť, tak ten rozdiel si uplatní pri ročnom zúčtovaní dane.
veronikasad
29.05.08,13:47
Ak bol dôchodom už od začiatku roku, tak nemá nárok na nezdaniteľnú časť. Ak bude jeho dôchodok za celý rok nižší ako nezdaniteľná časť, tak ten rozdiel si uplatní pri ročnom zúčtovaní dane.
Ak bude príjem dôchodcu za rok 2008 nižší ako 1/2 nezdanitelnej časti ZD a podá si daňové priznanie za rok 2008, zrazenú daň mu DU celú vráti.

-------
Veronika
KvetkaK
29.05.08,13:49
Ak bude príjem dôchodcu za rok 2008 nižší ako 1/2 nezdanitelnej časti ZD a podá si daňové priznanie za rok 2008, zrazenú daň mu DU celú vráti.

-------
Veronika
Áno súhlasím, ja som sa vyjadrila skôr k tej nezdaniteľnej časti. :)
jajusa
12.10.08,19:42
Dobrý deň poraďáci,
keď zamestnávame dôchodcu na HPP má nárok na ošetrenie u lekára a PN? Ďakujem
DanielaSL
12.10.08,20:07
Dobrý deň poraďáci,
keď zamestnávame dôchodcu na HPP má nárok na ošetrenie u lekára a PN? Ďakujem

Má nárok na ošetrenie aj PN. Zákonník práce nerozlišuje , či ide o zamestnanca , ktorý je dôchodca alebo nie je dôchodca.

Nájdeš to tu :
§ 141
Dôležité osobné prekážky v práci


(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení

1. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
veronikasad
13.10.08,08:31
Dobrý deň poraďáci,
keď zamestnávame dôchodcu na HPP má nárok na ošetrenie u lekára a PN? Ďakujem
dôchodca zamestnaný na pracovnú zmluvu platí povinne nemocenské poistenie a preto má nárok na nemocenské /prvých 10 kal. dní platí zamestnávateľ ako náhradu príjmu - od 11. dňa ak PN trvá, vypláca nemocenské sociálna poisťovňa/.
jajusa
14.10.08,08:01
Ďakujem pekne
eve2
31.10.08,13:44
Ahojte,môžte mi poôcť,mám brigádničku na 40 hodín mesačne ,môžem jej dať odmenu 50,-sk/1h
Tweety
31.10.08,17:58
Ahojte,môžte mi poôcť,mám brigádničku na 40 hodín mesačne ,môžem jej dať odmenu 50,-sk/1h
Môžeš.
tibor1000
04.11.08,12:38
Ak bude príjem dôchodcu za rok 2008 nižší ako 1/2 nezdanitelnej časti ZD a podá si daňové priznanie za rok 2008, zrazenú daň mu DU celú vráti.

-------
Veronika
Prosím ťa,takže rozumiem tomu správne,keď dôchodca zarobí menej ako je 1/2 nezdan.sumy základu dane, tzn. 98496 sk/2 = 49248 Sk,ked si podá v marci daňové priznanie za rok 2008,uvedie tam všetky príjmy z dohôd a pridá kópie potvrdení ,daň mu bude vrátená,správne? Ďakujem
veronikasad
04.11.08,12:42
Prosím ťa,takže rozumiem tomu správne,keď dôchodca zarobí menej ako je 1/2 nezdan.sumy základu dane, tzn. 98496 sk/2 = 49248 Sk,ked si podá v marci daňové priznanie za rok 2008,uvedie tam všetky príjmy z dohôd a pridá kópie potvrdení ,daň mu bude vrátená,správne? Ďakujem
Ak sa dovtedy nezmení zákon, je to tak ako píšeš ... Musí podať daňové priznanie, nedá sa to cez ročné zúčtovanie dane.
tibor1000
04.11.08,16:39
Ak sa dovtedy nezmení zákon, je to tak ako píšeš ... Musí podať daňové priznanie, nedá sa to cez ročné zúčtovanie dane.
Ďakujem Ti Veronika.Ešte ma napadlo,ako by to bolo v pripade,ak zarobi viac ako je polovica,tj. vyššie spomínaná suma?Dodaní sa mu iba rozdiel z polovice z nezdaniteľnej čiastky ZD,alebo platí daň z celej zarobenej sumy?
veronikasad
04.11.08,16:42
Ďakujem Ti Veronika.Ešte ma napadlo,ako by to bolo v pripade,ak zarobi viac ako je polovica,tj. vyššie spomínaná suma?Dodaní sa mu iba rozdiel z polovice z nezdaniteľnej čiastky ZD,alebo platí daň z celej zarobenej sumy?
Nemá nárok na vrátenie dane, nie je čo dodaniť, daň už bola zrazená a zamestnávateľom odvedená. Výnimkou je ak by časť dane bola zrážková a časť preddavková a základ dane jednej z nich nepresiahol 1/2 nezd.časti základu dane.
tibor1000
04.11.08,20:40
Nemá nárok na vrátenie dane, nie je čo dodaniť, daň už bola zrazená a zamestnávateľom odvedená. Výnimkou je ak by časť dane bola zrážková a časť preddavková a základ dane jednej z nich nepresiahol 1/2 nezd.časti základu dane.
Neviem či sa rozumieme Veronika.
Ja to myslím takto:
takže,ak dôchodca zarobí do 49248 sk,podaním daňového priznania má nárok na vrátenie odvedenej dane.
Ak by zarobil dôchodca napríklad 55000 sk, bolo by mu zrazené 19% Daň z príjmov,tj 10450 sk.
Nemá nárok na vrátenie dane z rozdielu - tzn. z 49248 sk,a zo zvyšnej sumy by bola ponechaná odvedená daň? (tzn. nič by sa nemenilo,iba by sa "akože požiadalo o vrátenie dane z 1/2 nezdanit.čiastky ZD) ?
Ďakujem TI
Evanka
04.11.08,21:10
Neviem či sa rozumieme Veronika.
Ja to myslím takto:
takže,ak dôchodca zarobí do 49248 sk,podaním daňového priznania má nárok na vrátenie odvedenej dane.
Ak by zarobil dôchodca napríklad 55000 sk, bolo by mu zrazené 19% Daň z príjmov,tj 10450 sk.
Nemá nárok na vrátenie dane z rozdielu - tzn. z 49248 sk,a zo zvyšnej sumy by bola ponechaná odvedená daň? (tzn. nič by sa nemenilo,iba by sa "akože požiadalo o vrátenie dane z 1/2 nezdanit.čiastky ZD) ?
Ďakujem TI
Ak prekročí príjem dôchodcu spmínanú sumu, nemá nárok na vrátenie preddavkovej dane ani jej časti.
veronikasad
04.11.08,21:55
Neviem či sa rozumieme Veronika.
Ja to myslím takto:
takže,ak dôchodca zarobí do 49248 sk,podaním daňového priznania má nárok na vrátenie odvedenej dane.
Ak by zarobil dôchodca napríklad 55000 sk, bolo by mu zrazené 19% Daň z príjmov,tj 10450 sk.
Nemá nárok na vrátenie dane z rozdielu - tzn. z 49248 sk,a zo zvyšnej sumy by bola ponechaná odvedená daň? (tzn. nič by sa nemenilo,iba by sa "akože požiadalo o vrátenie dane z 1/2 nezdanit.čiastky ZD) ?
Ďakujem TI
Tibor, ja som ťa pochopila, len ty asi mňa nie. Tak pridávam "reč zákona"

Pri podávaní DP vychádzaš z § 46 ZoDzP

§ 46
Minimálna výška dane
Na začiatok (http://www.porada.sk/t6023-zakon-o-dani-z-prijmov-od-31-5-2008-rozpracovane.html#hore)

Daň sa nevyrubí a neplatí, ak za zdaňovacie obdobie nepresiahne 500 Sk alebo celkové zdaniteľné príjmy daňovníka, ktorý je fyzickou osobou, za zdaňovacie obdobie nepresiahnu 50 % sumy podľa § 11 ods. 2 písm. a). To neplatí, ak daňovník uplatňuje daňový bonus podľa § 33 alebo ak sa daň vyberá podľa § 43, alebo ak sa zrážajú preddavky na daň podľa § 35, okrem zdaniteľných príjmov daňovníka, u ktorého za zdaňovacie obdobie nepresiahnu takéto príjmy 50 % sumy podľa § 11 ods. 2 písm. a) alebo preddavky na zabezpečenie dane podľa § 44.

evuš
04.03.09,12:48
Dobrý deň,

prosím o radu, ak je starobný dôchodca na TPP a chce pracovať už len na dohodu o pracovnej činnosti, čo treba urobiť ?
1/ dohoda o rozviazaní TPP
2/ odhláška do SP a ZP
3/ odovzdať ELDZ
3/ dohoda o PČ
4/ prihláška do SP ako dohodár ?

Ďakujem
mzdarka renca
04.03.09,12:50
Dobrý deň,

prosím o radu, ak je starobný dôchodca na TPP a chce pracovať už len na dohodu o pracovnej činnosti, čo treba urobiť ?
1/ dohoda o rozviazaní TPP
2/ odhláška do SP a ZP
3/ odovzdať ELDZ
3/ dohoda o PČ
4/ prihláška do SP ako dohodár ?

Ďakujem

áno.
evuš
04.03.09,13:48
Vrelá vďaka, ešte otázočka, musíme dať i zápočtový list ?
mzdarka renca
04.03.09,13:53
Vrelá vďaka, ešte otázočka, musíme dať i zápočtový list ?

nakoľko je dôchodca, netreba, ale ak ho bude zamestnanec chcieť, tak by som mu ho vystavila