Jata
24.05.06,10:37
chcela by som sa opýtať... šéf kúpil hasiace prístroje do firemných áut - osobných aj úžitkových. Môže si ich uplatniť v nákladoch v plnej výške? teda hlavne pri osobnom aute..
..môže si dať do nákladov aj 2 hasiace pr. na jedno auto..pretože, stalo sa nám, že nám začalo horieť auto a len jeden hasiaci moc nepomohol...
vďaka
Tweety
24.05.06,08:40
chcela by som sa opýtať... šéf kúpil hasiace prístroje do firemných áut - osobných aj úžitkových. Môže si ich uplatniť v nákladoch v plnej výške? teda hlavne pri osobnom aute..
..môže si dať do nákladov aj 2 hasiace pr. na jedno auto..pretože, stalo sa nám, že nám začalo horieť auto a len jeden hasiaci moc nepomohol...
vďaka Samozrejme, je to daňovo uznaný náklad 501AE. V JÚ výdavok ovplyvňujúci základ dane.
Chobot
24.05.06,08:49
chcela by som sa opýtať... šéf kúpil hasiace prístroje do firemných áut - osobných aj úžitkových. Môže si ich uplatniť v nákladoch v plnej výške? teda hlavne pri osobnom aute..
..môže si dať do nákladov aj 2 hasiace pr. na jedno auto..pretože, stalo sa nám, že nám začalo horieť auto a len jeden hasiaci moc nepomohol...
vďaka

mimotemy
:D :D :D Hasiacich prístrojov vo firme nikdy nie je dosť. (výrok jedného bezpečnostného technika u jedného z mojich bývalých zamestnávateľov).