sthruska
29.05.15,15:23
Chcem
- samostatne sklopné operadlo s aretáciou v 4 - 5 polohách. Asynchrónny mechanizmus
- vysoké operadlo. Až nad lopatky. Mám 180 cm
- bez hlavovej opierky. Tá už nemá opodstatnenie
- bedrovú opierku v širokom výškovom rozsahu nastavenia
- tvarované sedadlo. Aby sa mi "nerozchádzali" nohy
- opierky rúk nepotrebujem

Hľadám dosť dlho a neviem nájsť. Cena do s DPH do 500 - 550 €

Mal som takú, ale vysedel som na nej sedadlo.
Tweety
29.05.15,14:17
Obchod, v ktorom si ju kúpil, už také nepredáva?
buchač
29.05.15,16:28
Peggynka
29.05.15,18:40
Neééé,na tých sa mu budú rozchádzať nohy :D
misoft
29.05.15,18:44
buchač
29.05.15,19:13
Peggynka (Dnes 21:40) Neééé,na tých sa mu budú rozchádzať nohy
=================================
Keby bol ženská, tak si dá medzi kolená Acylpirín a fertig. ;)
--------------------------------------------------

Ale inak...dosť kuevsky ma irituje slovo "CHCEM" v takomto ponímaní textu.

Podľa profilu je odbornik cez PC.
To si jeden nevie vyhľadať, aj keď spomína, že hľadá dlhšie...

Ďalšia vec je aj to, že dostane všeliaké linky a tie následne zavrhne, nakoľko furt nájde na danom výrobku niečo pre neho nevyhovujúce.

------------------------------------------------------

...a takých (hlavne nových CHCEJÚCICH) je tu plno a preto sa aj sthruskovi tak trochu čudujem, nakoľko je starý člen.
terezamaria
29.05.15,19:24
Absolútne výstižné....chcem a skoro rozkazom....taký starý člen by snáď mohol vedieť, že tu nie je platená skupina ľudí, čo bude hľadať na rozkaz....
Kabaka123
30.05.15,05:01
:):):) bez komentára
evuš
30.05.15,05:43
Daj si ju vyrobiť na mieru, možno Ti tam dajú i menovku... ;-)
buchač
30.05.15,05:54
Alebo

Chcem

- vysoké operadlo. Až nad lopatky. Mám 180 cm
- bez hlavovej opierky. Tá už nemá opodstatnenie
- bedrovú opierku v širokom výškovom rozsahu nastavenia
- tvarované sedadlo. Aby sa mi "nerozchádzali" nohy
- opierky rúk nepotrebujem
------------------------------------------------------------
- Vysoké operadlo predlžiť podložením vhodnej (dlhej) dosky
- Hlavovú opierku odrezať
- Bedrovú opierku rozšíri svokra po pár sedeniach
- Tvarované sedadlo vyriešiť podložkou, ktorá je určená pre pacientov so zlatou žilou...vtedy riť tak bolí, že jeden sťahuje nie iba ju ale aj nohy dáva dokopy
- Opierky rúk odmontovať a ponúknuť na Bazoši

;)
evuš
30.05.15,05:57
:D :D :D
babka - ježibabka
30.05.15,08:04
Kde Ty na to chodíš? :D:D:D
sthruska
30.05.15,10:08
Žasnem, aké nezmysly dokážu niektorí ľudia vymyslieť. Nevadí mi, ak si zo mňa niekto uťahuje. Ale keď trepe totálne nezmysly...

[Obchod, v ktorom si ju kúpil, už také nepredáva?/quote]
Už dávno neexistuje.
[quote]Ale inak...dosť kuevsky ma irituje slovo "CHCEM" v takomto ponímaní textu.
Ako to chceš napísať? Je to najvýstižnejšie slovo. A nie je to rozkazovací spôsob.

Ďalšia vec je aj to, že dostane všeliaké linky a tie následne zavrhne
Všetky si pozriem. Asi máš vešteckú guľu keď vieš, že som ich zavrhol. Ja som sa k tomu dostal až teraz.

Absolútne výstižné....chcem a skoro rozkazom
Nestačím sa diviť.

To buchač: síce vtipné, ale nič mi to nepomohlo.

Všetkým
Až budete mať dobabrané chrbtice (následok ešte z predpubertálneho veku) a nejaký ten vek, tak Vám tiež nebude jedno na čom budete celý deň sedieť.

PS - z pravidiel Slovenského jazyka

chce chcú chci! chcejúc chcel chcený nedok.
1. ako modálne sloveso v spoj. s neurč. vyjadruje a) vôľu, chuť, úmysel (pri zápore odmietanie) činiteľa konať dej, mieniť: chcieť ísť do kina; chce dosiahnuť úspech, (ne)chce sa učiť; chce sa ukázať; čo tým chceš povedať? b) iba v zápore (o veciach a javoch) nejestvovanie predpokladov konať dej: nechce pršať, rana sa nechce hojiť, rádio nechce hrať
2. želať si, žiadať, túžiť po niečom: chcieť nový bicykel, chcieť mlieka/-o; chcem, aby si to vedel; národy nechcú vojnu
3. želať, žičiť: chcem mu dobre, (ne)chce mu zle
4. hovor. s opyt. zám. vyjadruje neurčitosť: choď, kde chceš kdekoľvek; rob, čo chceš čokoľvek; choď, s kým chceš s kýmkoľvek
l (či) chceš, (či) nechceš v každom prípade; má, čo chcel a) dosiahol svoj cieľ b) iron. sám sa potrestal; chce mať s tým pokoj, expr. chce to mať z krku rád by sa toho zbavil; vie, čo chce; robí, čo chce; čo sa babe (za)chcelo, to sa babe (pri)snilo
// chcieť sa ako modálne sloveso v spoj. s neurč. vyjadruje chuť, vôľu (v zápore nechuť, nevôľu) konať dej: (ne)chce sa mi spať, žiť, nechcelo sa mu (ísť) do roboty
lujza.j
30.05.15,10:14
načo sa tu rozvášňuješ.....kontaktuj mailom s tvojimi požiadavkami-parametrami....predajcov napr. špeci stoličiek a čakaj na odpoveď.....nie si jediný s dobabranou a bolavou chrbticou....
buchač
30.05.15,10:33
sthruska (Dnes 13:08) Žasnem...
==============================

Aj ja....

Miesto slova CHCEM by stačila malá obmena ...napríklad CHCEL BY SOM...

.... a že aký, kua, iný význam dáva celej vete - príspevku....;)

Chápeš ten rozdiel ???

P.S.:
Mňa učil starý PÁN PROFESOR slovenský jazyk a literatúru...taký sa v dnešnej dobe už vyskytujú len v tých filmoch pre pamätníkov...:)
misoft
30.05.15,10:37
Očuj - kume.....
Ani nejde o to, že hľadáš niekde niečo. Ide o to, ako to "podávaš".
Práve to "Chcem...."! Ty nám tu ako keby si nariaďoval, aby sme my hľadali, lebo TY CHCEŠ!
BTW: Aj ja chcem zlaté hodinky s vodotryskom.....:D - ale nechcem, aby mi ich tu niekto hľadal.....
sthruska
30.05.15,12:06
nechcem, aby mi ich tu niekto hľadal

Ja som dúfal, že niekto bude o takej stoličke vedieť. Nič iné.
evuš
30.05.15,16:04
Skús teda stoličky Spinalis, ale 500 eur je na ne malý rozpočet- najmä pri tých požiadavkách......
lujza.j
30.05.15,16:25
tak tento druh už snád má prekukaný?!....tie stoličky pozná každý kto má bolavý chrbát..
sthruska
31.05.15,07:33
Videl som ich. Ja tej pružine akosi neverím. Ak s ňou má niekto skúsenosti tak si to rád prečítam.
Nemám problém dať viac, ale musím mať istotu, že kupujem dobre.

Kúpil som si už dve stoličky zhruba po 350 € a nie sú pre mňa vhodné. Vyskúšanie akosi neprichádza do úvahy. Som len 50 km od Ukrajiny :)
buchač
31.05.15,07:43
sthruska (Dnes 10:33) ...Som len 50 km od Ukrajiny
===================================

Vsio jasna.... ;) :D :D :D :D :D
Durov
01.06.15,05:55
Kúp si fitloptu. Môžem len odporučiť.
marjankaj
01.06.15,06:19
Ešte záleží z ktorej strany Ukrajiny? Východnej?:D
misoft
01.06.15,06:20
Tiež nie zlý nápad! Neustála masáž a cvičenie sedacích, stehenných a chrbtových svalov, správne sedenie (nie rozvaľovanie sa v kresle) -a miesto 500-550€ zaplatí 50-75€! :D
lujza.j
01.06.15,06:33
A do kolko kg je fitka....lebo zadavatel dal iba jeden rozmer:D
Durov
01.06.15,06:36
ja som obetoval len 8 E - počas výpredaja v ... Ale váhovo neviem, na koľko je tá moja - maximálne sa tak ozve rana a budeme tu riešiť problém so sluchom :-D
rennka
01.06.15,06:46
a nedá sa na tej starej vymeniť len to ,,vysedené" sedadlo? ak je iinak dobrá a už takú nemôžeš zohnať....
lujza.j
01.06.15,07:27
Toto ho snad napadlo ako prve?!:D
misoft
01.06.15,07:54
Lui - na tých oných - gumových čudách je vyznačená hmotnostná kategória....
korela
01.06.15,10:23
Vieš, kto sedí na druhej strane za PC? Predpokladám, že nie.
Aby si tu nevytváral "kruťárňu". Ten človek zadal určité podmienky, asi mal dôvod.
BXLmiami
01.06.15,11:26
Je výborná,po rokoch bez vysedenia,ale sklopné sedadlo na SK nemali,syn ho má v USA.
Durov
01.06.15,12:44
Bol to len návrh, ktorý nemusí akceptovať.
Ja som vystriedal niekoľko stoličiek a nakoniec som na základe odporúčania vyskúšal fitloptu a mne osobne to pomohlo.
korela
02.06.15,16:20
Bez slov.