Stanislav 1975
31.05.15,09:44
Gruzínsko, Armensko, Turecko

Milí priatelia, takže mám definitívny program Kaukazsko- čiernomorskej expedície na ktorú idem 16.6.15
Keďže minule sa mi v Arménsku, Gruzínsku a Iráne - velmi páčilo, tak to opakujem, teraz bez Iránu + pridávam Turecko + dávam si nové pamiatky+ kúpanie v ČIERNOM mori
PROGRAM- Odlet 16.6. z Budapešti do Tbilisi, hneď presun taxíkom do cca. 300 km vzdialeného Jerevanu, 3 noci v hoteli v Jerevane-pobehanie pamiatok, kláštorov,Náhorného Karabachu+ Tatev+odvezenie sa v najdlhšej lanovkovej trase na svete
19.6. odchod skoro ráno TBILISI- 1noc v hoteli v centre mesta, prehliadka Tbilisi+ návšteva starobylého skalného mesta VARDZIA
20.-22-odchod maršutkou do Batumi, pri čiernom mori, 2 krát ubytko v penzione, kúpanie sa v mori, návšteva botanickej záhrady,delfinária + BONUS- busom cesta cca.250 km do tureckého Trabzonu , CELÁ CESTA JE PRIAMO POPRI MORI a návšteva ultra starobylého komplexu SUMELA- kláštory v skalách zo 4 storočia
23.6.- pakes domov na linke KUTAISI- BUDAPEST
Ak by mal záujem ešte niekto o túto zaujímavú cestu, nech sa prihlási, náklady niesú vysoké počítam to tak komplet na cca. 650 eur so všetkým..

Povodne som mal na pláne aj navštívit centrum Kurdistanu ( Diyrbakir a okolie ), ale z časového dovodu, toto budem riešiť samostatnou expedíciou , niekedy na jeseň....
Kabaka123
31.05.15,17:29
čo to robí v otázke? mal si to dať ako tip...