Dadulka1
31.05.15,13:47
Ahoj všetci! :)

Veľmi túžim študovať na VŠ študij. odbor psychológia. (externá forma štúd.)
Mám ukončené gymnázium. Okrem ruského jazyka, však žiaľ nedisponujem aktívnou znalosťou žiadneho iného cudzieho jazyka...! :(
(snažím sa ale tvrdo na tom pracovať!)

Viete mi prosím niekto poradiť, dať vedomosť
o tom - kde, na akej VŠ - v SR al. ČR - je možné extern. formou študovať psychológiu, i bez aktívn. komunikác. v inom cudzom, ako
v ruskom, jazyku?
(ten ovládam...)

Vopred všetkým z Vás - ktorí ste ochotní nejak poradiť - veľmi úprimne ďakujem!!! :)
avalik
31.05.15,12:25
Dadulka1, každá vysoká škola má svoju internetovú stránku, kde poskytuje informácie záujemcom o štúdium, zároveň má uvedené kontakty kde ti poskytnú ďalšie informácie.

Absolvent gymnázia by v dnešnej dobe už mal byť schopný vyhľadať si informácie na internete - a zvlášť budúci vysokoškolák.
alaya1
31.05.15,12:55
Pocas VS studia psychologie mas skusku z anglickeho jazyka - odborna terminologia a frazeologia, zial, bez Aj ja tento odbor nestuduje.
korela
31.05.15,20:06
Ani po diplome sa bez angličtiny nezaobídeš, neujdeš celoživotnému vzdelávaniu a doplňovaní si informácií, ak chceš byť kvalitná. Tam sa nedá stagnovať. Nehovoriac o iných aktivitách, ak chceš ísť do hĺbky.
Kvantá kníh zvonku, všetko sa samozrejme neprekladá.
Kabaka123
01.06.15,04:14
tak tak tak...
rennka
01.06.15,06:21
Jednej známej študuje syn psychológiu a po Bc, tiež chcel externe. Ale vraj psychológia sa externe študovať nedá, tak ako ani medicína. Angličtina je nutnosť, sú z nej v jednom ročníku skúšky.
alaya1
01.06.15,06:57
rennka
01.06.15,07:02
vďaka alaya, tak to bola mylná info, začo sa ospravedlňujem. Pošepnem známej.....