kisko@inmail.sk
31.05.15,16:14
Dobrý deň,poprosím vás o potvrdenie:
Som štátny zamestnanec-hasič.
Zamestnavatel nas vyssiela na služobne cesty aj niekolko 100km od pracoviska.Čas cestovania započíta iba šoferovi do služobného času,ostatný čas počíta iba 7.5hodiny aj ked trvala viac ako 7.,5
Príklad:pošle nás lekárovi,v BA musime byť na 8.00.
odchod z pracoviska 6.00-prichod lekarovi pred 8.00.Odchod od lekara 14.00,príchgod na pracovisko 16.00.
vodič7.5+ čas cesty ,ostatny 7,5 hodiny.
Podla zakona o cestovnych nahradach sa počíta do prac. času čas od nástupu služobnej cesty,do ukončenia.Podla mna nastup na hasičskej stanici minimalne ked nasadnem do auta,ukončenie ked z neho vystupim zasa na hasičskej stanici.
Len na približenie ako sa šetrrí-2km mame nemocnicu kde môžu lekarske vyšetrenie urobiť-nás posielaju 120km do BA-nariadenie.
ak mam o 6tej nastup do práce,lekarovi pridem o 8.00 patri mi ako nevodičovi-spolucestujucemu v služobnom aute čas aký až od 8.00 lebo som len sedel v aute,od 7.oo lebo vtedy mi začína zvyčajne služ. čas,alebo od 6.00 lebo som nastupil na služ.cestu?
Ak ma vyšle na služobnu cestu o 7.00 do Zvolena,budem spolucestujuci v aute,tam prídeme o 9.00 a začne výcvik,od kedy sa mi počíta služobny čas?
Služobny čas 24 hodin služba 48 hodin Volno
Ďakujem velmi pekne a prajem pekny den.Ivo



Za odpoved dakujem vopred.
avalik
31.05.15,14:35
V tvojom príklade sa na účely stravného v rámci cestovných náhrad berie do úvahy čas 06:00- 16:00, t. j. 10 hodín.

Aj keď si na ceste strávil 10 hodín, nevznikli ti nadčasové hodiny - čas strávený cestovaním nie je štátna služba nadčas. Cestoval si, nepracoval si.

Vodičovi ale vznikla štátna služba nadčas, pretože ju vykonával nad rámec určeného služobného času. Viedol vozidlo - pracoval.


§ 56

(1) Služobná cesta na účely tohto zákona je čas od nástupu príslušníka na cestu na vykonávanie štátnej služby do iného miesta, ako je pravidelné miesto vykonávania štátnej služby, vrátane času vykonávania štátnej služby v mieste, ktoré je cieľom služobnej cesty, do skončenia tejto služobnej cesty.

(6) Časom nástupu a časom skončenia služobnej cesty sa na účely tohto zákona rozumie čas skutočného odchodu a čas skutočného príchodu dopravného prostriedku, ktorý príslušníka prepraví do miesta konania služobnej cesty a späť.

§ 91
Štátna služba nadčas

(1) Štátnou službou nadčas je štátna služba vykonávaná nad rámec určeného služobného času.

(2) Štátna služba nadčas sa môže písomne nariadiť v naliehavom záujme štátnej služby, a to aj na dni služobného pokoja; ak ju nie je možné vopred písomne nariadiť, nariadi sa ústne a po jej skončení sa bezodkladne o tom urobí písomný záznam. Nepretržitý odpočinok medzi dvoma služobnými dňami sa nesmie pritom skrátiť na menej ako osem hodín.
kisko@inmail.sk
31.05.15,14:41
Zabudol som napisat že moj služobny čas je každy treti den od 7.00 jedneho dna do 7.00 nasledujuceho-čiže 24 hodin.Týchto 24 hodin sa skladá z 16 hodin výkon,8 pohotovost.
Podla mna od 7.00-ukončenia prac. cesty-16.00 by sa mal rátať do fondu prac. času a mal by som dostať nahradne volno zato?Alebo sa mýlim?Dakujem
avalik
31.05.15,15:07
Áno, čas od 7:00 do 16:00, ktorý si strávil na PC patrí do odpracovaného služobného času. Ak si teda ostatné pracovné zmeny odpracoval a cestu si absolvoval v deň, ktorý by si mal mať v rámci rozdeľovníka služieb voľno, za túto PC ti vznikla štátna služba nadčas.