Fazi643
01.06.15,11:07
Dobrý deň,

kupujem 7rokov fungujúcu sro, chcel by som sa spýtať, aké su moje základne povinosti po prepise na moju sro, resp. co budem od predchádzajúcich majitelov este potrebovat.

Ďakujem
jslancik
01.06.15,09:13
to ti povie najlepšie tvoja účtovníčka, čo bude od teba pýtať. Predpokladám, že s ňou intenzívne komunikuješ, keďže nemáš ani elementárne znalosti z problematiky, a google či vyhľadávanie ti nič nehovorí.

A ako nezamestnaný máš dosť času vyhľadať si dané informácie, prečo by sme to mali robiť my? Aj tu na porade je to asi miliónkrát riešené.
marjankaj
01.06.15,09:26
Na čo je tvojej eseročke ďalšia eseročka?:eek:
Fazi643
01.06.15,09:28
Účtovníčku mám akutálne mimo SK. Nechcel som nezmyselne googliť, ak viem, že na porade sa vždy nájdu ľudia ochotní pomôcť, hlavne ľudia so znalosťou a dostanem od nich relevantne info. Chápem tvoj postoj. pekný deň
Fazi643
01.06.15,09:30
prepáč, ale pevne verím, že každý otázku pochopil. tvoj koment mi moc nepomohol. ďakujem za porozumenie
marjankaj
01.06.15,09:33
No podľa tvojich príspevkoch nemáš o problematike ani šajnu. A teda nie je ani isté či by si pochopil dobre mienené rady. Mal by si sa fakt poradiť s účtovníčkou prípadne aj s viacerými.